Wpis z mikrobloga

Hej wykopowicze mam problem pomozcie! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Otoz wystawilam na OLX bransoletke za 150zl byla dla mnie za duza(prezent) nie sprawdzalam jej oryginalnosci ani jaki ma dokladnie stop. Teraz baba do mnie wydzwania ze ona chce zwrot bo to podróbkaXD a ja mowie ze jako osoba prywatna nie przyjmuje zwrotow i mowi ze ma w rodzinie prawnikaXD oczywiscie zglosila to OLX ale jak olx uzna ze wina nie lezy po mojej stronie i wysle mi kase, mam prawo zrobic jej zwrot???
#olx #polska #sprzedam
Bubbleguns - Hej wykopowicze mam problem pomozcie! ( ͡° ʖ̯ ͡°) 
 Otoz wystawilam na O...

źródło: comment_1645028226QzuOypiRsawFGqdW0Dm7Nh.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Bubbleguns: Pytanie czy treść ogłoszenia mogła wprowadzić w błąd kupującego? Np napisałaś że jest ze złota a nie była itp. Jako osoba prywatna nie musisz przyjmować zwrotów ale dalej odpowiadasz za zgodność przedmiotu z umową, brak wad czy defektów niewspomnianych w ogłoszeniu. Tylko kupujący musiałby cię chyba teraz podac do sądu żeby wyegzekwować swoje racje.
  • Odpowiedz
no wiesz,wszystko zależy jak opisałaś sprzedawany przedmiot bo jeśli wystawiłaś bransoletkę jako złotą a złota nie była...
  • Odpowiedz
@Bubbleguns: pytanie czy pisałaś, że to bransoletka ze srebra o próbie 925?
Co jej rzekomo ten jubiler powiedział dokładnie? Ze jest tylko posrebrzana czy ma niższa próbę czy co dokładnie?
  • Odpowiedz