Wpis z mikrobloga

Dzień dobry xd

Oto lista osób, które dziś w nocy wyczekiwały na wybuch wojny, bo zaufały brytyjskiemu tabloidowi xd

Wołam bo jeszcze chcieli być wołani xd

@czlowiekzcegla, @dobrymarcin, @cigam5, @Makurise, @pempem, @wewerwe-sdfsdfsdf, @malyPisklak, @Thestias, @iuhiueh, @xBARTEXx, @majsteere, @krisip, @LegoBatmanRules, @marcelus, @trzeciarzesza, @r4mz3yyy, @babek, @Kacper531, @M4rcinS, @Michal_LP, @gotiman13, @RolSkiii, @spoko_spoko_na_chillku, @JeremiWisniowiecki, @Bagietarz, @Showse, @Jechanka, @MatkaBoskaDepresyjna, @Niukron, @przodowyryl, @Pivip, @Ryannn, @Okex, @Jacob888, @mck95, @mojemirabelki, @matevsz, @Sasza23, @Daniel480, @lvface, @Cephei, @Rewool, @BillyDallas, @MagicznyWieszak, @Mathas, @eudezet, @zenek-stefan1, @Rajdowiec29, @BitulinowyDzem, @FiFaFoFum, @Arlakin, @LaPierz, @marek-gostkowski, @bartbartz, @siopkus, @Kriten33, @SmacznegoCynamonu, @LirKoAlbi, @QoTheGreat, @K4CP3RXD, @yungdupa, @DarthChlop, @Paulgal, @Perke, @KorwinizacjaPrzelyku, @efis, @intires98, @Vafik, @Egatin, @WielkiMuftiKurdystanu, @surlin, @Brocoli, @razraam, @cotamguwniaki, @pirat979, @sasukeyokai, @blazejostm, @Kostikov, @Xeni323, @Krokiruks, @Rzeszowiak2, @nieyakov, @madzik4113, @pawepan, @FFFFUUUU, @ninin, @5900541, @zdolny_metrolog444, @kamin, @speedos1, @ziuaxa, @Ainam, @Maselel, @nietosamo, @Narmol, @ssStulej, @paszczet, @KozussziJB, @matewoosh, @szponovic, @Rud0brody, @Kotr, @AmadixPL, @Znikajacy_punkt, @Gdzie-jest-Karol, @NaCl, @stsgol, @CichyP, @Konigstiger44, @maciek-nalewczynski, @Siejczan-kebabianu, @LoveNutella, @JohanKuraSztraus, @Leotard00, @Czorke, @WafleMichaua, @Hatsuban, @krewetkowa_zupka, @elsjusz, @Lolington, @ErwinJordan, @Pakson4, @3r3ctor, @Felonious_Gru, @zieloniutkazielonka, @Kutacz_2000, @fifi2584, @rajdi, @M2M6, @DzikiChleb

#ukraina #rosja #geopolityka
e.....u - Dzień dobry xd 

Oto lista osób, które dziś w nocy wyczekiwały na wybuch ...

źródło: comment_1645000595Vs6keYszrLV3V0TFGYOwIy.jpg

Pobierz
  • 18
@elon_w_zbozu: Ja nie ufam The Sun, po prostu nie mogłem zasnąć i tyle( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Rzeszowiak2: Witam w klubie bezsennych.
A OP trochę manipuluje, wrzucił "listę obecności wybuchu wojny" i obiecał, że się rano pośmiejemy z tego, że jednak nie wybuchła.
Trochę to inaczej brzmi, niż @elon_w_zbozu teraz to napisałeś, bo i Ty powinieneś w takim razie na niej być, nieprawdaż? ( ͡° ͜
@elon_w_zbozu @Kearnage @Promilus Ha, ale musiało wam być łyso, dzbany, kiedy już tydzień po tym wysrywie rzeczywiście wybuchła wojna xD Mam nadzieję, że zdajecie sobie sprawę, że tkwiliście w błędzie co najmniej w równym stopniu, co osoby zawołane.

@elon_w_zbozu Zwłaszcza tobą gardzę. Ależ trzeba być #!$%@?ą, żeby odwalać takie wredne manipulacje, nawet jeśli nie było to do końca na poważnie. Ha tfu ci na mordę. No, ale bycie bordo od zawsze było