Wpis z mikrobloga

@twarogowy: czemu takiego crapa wziąłeś? Za te pieniądze są lepsze gitary do gry fender ma przestarzałe konstrukcje tak samo jak gibson ale na ścianie ładnie wyglądają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@twarogowy miałem identycznego, gryf i podstrunnica super, szklanka też super, ale musiałem odesłać bo coś nie tak było z mostkiem - podczas miesiąca kilka razy mi ta sama struna pękła na mostku xD
nawet nie żałuję, euro wtedy wywaliło do góry więc byłem sporo do przodu przy tym zwrocie
ale nadal czuję potrzebę posiadania strata, jednak po tym czasie wybrałbym sunbursta lub coś bardziej cukierkowego, biały jest fajny i praktyczny, tylko żółknieje
  • Odpowiedz
@twarogowy: Jakby tak się zastanowić, to te Fendery jednak są rewelacyjnymi gitarami dla pracującego muzyka. Pierdylion możliwości modyfikacji, proste w naprawie i ciężko coś popsuć. Gryf się połamał? No trudno, kupię sobie nowy.
Osobiście preferuję konstrukcje typu NTB, czy to ze względów estetycznych, czy ergonomicznych, ale trzeba jednak przyznać, że w kategorii instrumentów muzycznych trudno o lepszą definicję muła roboczego, niż Fender Stratocaster. Ewentualnie może jakieś wariacje typu Blade RH-4, ale
  • Odpowiedz