Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś ma doświadczenie w randkowaniu z aseksualnymi dziewczynami? Jakie wymogi, oczekiwania i usposobienie mają najczęściej?

Zastanawiam się, czy mógłbym stworzyć z aseksualistką stabilny i zaangażowany związek, samemu realizując potrzeby seksualne w inny sposób (do uzgodnienia przez obie strony: #seksgadzety lub #fwb lub #ons lub masaże #nuru, divy u mnie odpadają). Mam 30 lat i wygląd 5-6/10. Prawodpodobnie musiałbym omijać:

1) pseudoaseksualne dziewczyny (de facto heteroseksualne wobec facetów >7/10),
2) aktywistki zaangażowane w plemienne i bardziej polaryzujące kwestie LGBTQIA+,
3) dziewczyny, u których aseksualizm jest powiązany z poważnymi problemami psychicznymi i zdrowotnymi,
4) dziewczyny aromantyczne (głęboka więź uczuciowa jest dla mnie ważna).

Co o tym sądzicie? Będę wdzięczny za wszystkie życzliwe sugestie i informacje.
#pytanie #aseksualizm #lgbt #aseksualnosc #zwiazki #seks #blackpill #redpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62084c2e6ffb6231679e1444
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy ktoś ma doświadczenie w randkow...

źródło: comment_1644743270CL051EKXkW4zcbxB9hnnW8.jpg

Pobierz
  • 12
Jsjdj: Ziom, ale sobie ideologię do tego wszystkiego dorabiasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie szukaj dziewczyny aseksualnej bo to że nie czuje potrzeby uprawiać seksu to nie znaczy że nie ma potrzeby bycia kochaną, wierności partnera, poczucia że jesteś dla niej
Szukaj sobie dziewczyny podobnej sobie - takiej która będzie chciała być w związku otwartym, niby jesteście razem ale każdy z was bzika na boku i jest
MocnaRopucha: Nie pierwszy raz widzę taki wpis, niekoniecznie na mirko, ale zawsze pojawiało się zdanie, że więź uczuciowa jest bardzo ważna dla autora wpisu i to mnie zawsze zastanawiało, jak głęboka relacja romantyczna ma iść w parze z zaspokajaniem swoich potrzeb seksualnych na boku? Jakieś onsy, fwb, masaże... z kimś innym. I taki ktoś myśli, że aseksualnej osobie nie będzie to przeszkadzało, że sobie spędzą romantyczny wieczór przy świecach, a potem
ŻółtaBabcia: @problemat: Niektóre z tych określeń to faktycznie bełkot, ale niektóre są wygodne w użyciu - dzięki jednemu słowu możesz określić osobę, która nie odczuwa pociągu seksualnego albo romantycznego.

@Ekspert_od_niczego: Dzięki, obczaję. Jestem ciekaw, jaki procent aseksualistek do 30 roku życia nie należy do wymienionych przeze mnie we wpisie 4 grup, niekompatybilnych z moimi potrzebami związkowymi.

@Fekalny_okuratnik: Pomyliłeś panromantyczność (romantyczny pociąg do osób o różnych tożsamościach płciowych) z
@AnonimoweMirkoWyznania: Generalnie zdarzają się związki między osobami aseksualnymi a osobami, które nie wyobrażają sobie życia bez seksu. Wydaje mi się że dużo zależy od samego podejścia do seksu - dla jednych jest to zwykła czynność fizjologiczna, a dla innych jest to na tyle intymna sytuacja, że skok w bok niebyłby akceptowany. Znajdą się też takie osoby, dla których seks jest po prostu obojętny i zgodzą się na niego od czasu do