Wpis z mikrobloga

Nie odnajduje się trochę w tym świecie, bardzo lubię, kocham wręcz muzykę, tworzę ją sam, na forach muzycznych gdzie przeważają młodzi ludzie około 18 - 29, no nie rozumiem wszystkiego o czym Oni piszą, nie znam sporo muzyki, czuję się wyobcowany i nie mam z kim pogadać, moje posty nie mają zasięgów, usłyszałem kiedyś od dużo młodszego znajomego że moja muza brzmi oldschoolowo, na forach gdzie przeważają ludzie 40+ nie podoba mi się rodzaj żartowania i logika, a także narzekanie na młodych, jak coś napiszę to ludzie nie rozumieją o co mi chodzi, jak wydawałem muzykę u gościa to napisał mi że jest zbyt dziwna, na forach czuję się wyobcowany, moje posty nie mają zasięgów. Kur*a, gdzie mi przyszło żyć, to gdzie ja mam ludzi poznawać którzy nadają na tych samych falach? Chyba w dupie. Kawałek dla uwagi bo mi się spodobał.

#oswiadczenie #zalesie #muzyka #przemyslenia #muzykaelektroniczna #mirkoelektronika
bergero00 - Nie odnajduje się trochę w tym świecie, bardzo lubię, kocham wręcz muzykę...