Wpis z mikrobloga

@Maximinus: przecież to nie jest żadna tajemnica, że wygląd ma znaczenie i jest najważniejszy na pierwszym spotkaniu. jeśli chcesz zrobić dobre pierwsze wrażenie, to właśnie swoją aparycją. wszyscy jesteśmy wzrokowcami i jeśli podeszłaby do ciebie damska wersja przemcela z wyglądu, to na pewno nie byłbyś zainteresowany dalszą konwersacją, tylko kminiłbyś jak od niej #!$%@?ć. co chwilę się pojawia taki wpis i nie wiem, co próbujecie nim udowodnić, bo to samo co
@mogadishu: no, czyli wygląd to dla was wszystko, tak myślałem. Ja nie miałem szansy nawet z laską o aparycji przemcela wyjść na randkę w swoim życiu, a Ty coś mi próbujesz udowodnić. Jesteśmy dla was jak rozumiem obrzydliwymi trollami i mutantami, którzy najbardziej by pomogli jakby się zutylizowali. Ehhh, to nie jest świat dla brzydkich facetów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mogadishu: pewnie chodzi o to że kobiety twierdzą ze wygląd to tylko jedna ze składowych, czyli na ogólne postrzeganie wpływa suma kilku czynników

A to nie prawda.

Wygląd to warunek, który w zero jedynkowy sposób pozwala dopiero wziąć pod uwagę resztę walorów.
@mogadishu: i mam nadzieję, że tak ładnie będziesz mówiła i pisała też w każdej innej sytuacji, nie tylko tutaj pod postem - że najważniejszy, zawsze i wszędzie jest wygląd, a charakter, osobowość i to jakim jesteś człowiekiem to co najwyżej dodatek bez którego można się bezproblemowo obyć. Żeby nie było wątpliwości i robienia wody z mózgu nieświadomym chłopom
@Maximinus:

najważniejszy, zawsze i wszędzie jest wygląd

ale gdzie ja to napisałam xD na samym wyglądzie związku nie zbudujesz, użyłam jedynie stwierdzenia, że to pierwsza rzecz na którą zwracamy uwagę przy wyborze partnera.

EMPATYCZNA płeć


nigdzie nie napisałam, że jestem empatyczna
@Maximinus: klasyczna rozmowa z laską, gdy wie, że ściemnianie nic nie da i mówi to co naprawdę myśli. W sumie to wolę takie co mówią jak jest, a nie próbują zaklinać rzeczywistość. Kobiety mogą być empatyczne ale tylko w stosunku do zwierząt lub dzieci, nie facetów.
@Maximinus: Ja się nie zgadzam z teorią, że wygląd jest najważniejszy. Co nie oznacza, że jest totalnie nieistotny. Dla mnie w kolejności od najważniejszego: kultura, inteligencja, cała reszta 'charakteru', wygląd, wspólne zainteresowania i poglądy. Tylko temat już był tu przerabiany i do niektórych i tak nie dotrze, o co chodzi w tym wszystkim, bo żyją w bańce i widzą tylko 'czarne' albo 'białe', żadnych odcieni szarości, że o innych kolorach nawet