Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
hej, ostatnio miałem bardzo kiepski okres w życiu jeśli chodzi o zdrowie, finanse itd. Jednakże dostałem ofertę pracy w innym kraju, bardzo fajną, coś co może mnie wyrwać z tego dolka. Potrzebowałbym niestety ok 1000/2000euro na start, wynajecie pokoju, przelot i zycie przez pierwsze kilka tyg. Rodzina w tej kwestii niestety odpada, banki rowniez odmowily mi pozyczki (te para tez), co do znajomych pytalem kilku ale nie dysponują wolną gotowka. Macie jakis pomysl skad mozna zalatwic taka gotowke? Czuje, ze nie moge z tej szansy zrezygnowac, im dluzej jestem w domu tym gorzej, a niestety mam tylko tydzien na potwierdzenie.

#praca #pieniadze #pozyczka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620541705137d8e1c297f151
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Opisz to przyszłemu pracodawcy? Zgaduję, że jak jest ta praca taka fajna jak piszesz to nie powinno być problemu, żeby pierwszą wypłatę dostać dzień po podpisaniu umowy a nie po miesiącu, najwyżej z jakimś punktem, że jak się nie pojawisz to musisz zwrócić.