Wpis z mikrobloga

@radlin99: wciąż są ludzie, co myślą, że kasa na steamie = kasa w realu xD no to tylko działa w jedna strone, jak ktos kupuje giftcardy lub ładuje swoja kase z konta bankowego xD

za 85-90% to szkoda tracic czasu na komplikacje, kiedy jeszcze dla tych paru groszy ktos moze cie zrobic w wuja xD juz nie mowiac, ze jakby chcialo sie sprzedac te itemki na rynku to od razu juz
  • 0
@radlin99 moze nie ogarniam bo sie nie bawiłem into skiny. No ale to czemu nie sprzedać na jakiejś stronce do crypto jak tam sa normalne ceny.
@sir: na stronkach to więcej jak 50% nie dostanie po wszystkich kosztach, transferach walutowych, oplatach za wyplaty itd., chyba, ze ma jakis rzadki i porzadany przez kogos skin, ale to sa wyjatki., a sam transfer na polski bank to kilka dni roboty,

jaki interes by miala stronka z krypto, by placic normalne ceny jak sama moze sobie kupic bez zawracania komus gitary i mozliwym oszustwie ?
@sir: Raczej nie ma szans, by dało radę wyciągnąć więcej jak 60-70% (gdzie już ktoś wcześniej pisał, że 75% to trochę ciężko dostać) ceny rynku steam, ale nadal nie jest to 50% jak mówi @Mikrosoft . Sprawdź sobie porównywarkę stron https://pricempire.com/search i zobacz, po ile konkretnie schodzą skiny takie jak Twoje. W FAQ na stronach można sprawdzić jakie opłaty pobierają dane strony. A co do upłynnienia skinów przez steam decka, to
@sir: A no i wg csgobackpack Twoje skiny są warte 1460~ zł, więc po sprzedaniu na steam i odjęciu ich 13% fee miałbyś 1270-1300 zł, więc do najtańszego steam decka musiałbyś trochę dołożyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@husqvarna: @Mikrosoft: Czyli tak jak podsumował @foreign 50% ceny to dosyć mało. Tym bardziej, że to @husqvarna poszukiwał kosy do zakupu, a nie ja potrzebuje szybko spieniężyć itemy. Fakt myślałem że 80% ceny mogę sobie bez problemu żądać. No ale 420 zł za kose i kałacha no to trochę mało moim zdaniem tym bardziej że jak mnie pamięć nie myli to więcej dałem za kosę a to było parę ładnych
@foreign: @sir: tak, ale nawet 50% od ręki to niewielu ci da, a na stronkach zanim zobaczysz te pieniądze na polskim banku to parę dni minie :) druga sprawa to kwestie bezpieczenstwa, pewnie dodatkowo prowizje allegro bys musial zaplacic jakbys chcial sprzedać, chyba tam jest dodatkowe 8-15% ? zalezy jaka kategoria.

btw robić interesow z wykopkami nie polecam, bo kombinuja jak moga a jak przychodzi co do czego to jednak