Wpis z mikrobloga

Chciałbym odnieść się do typa z Obszar Badawczy Szkolna XVII.
Jestem trochę zszokowany tym co on opowiada bo jest niedoinformowany w US17 i myli się w niektórych wątkach co przekłada się na jego błędne tezy bądź myślenie. Jak można zauważyć w ostatnim odcinku na przykład mówienie,że Major w lesie ćpał więcej niż w domu. Skoro ćpa już miesiąc z rzędu dzień w dzień a w lesie tylko 2 dni na tydzień. Do tego powiedział że Major wygląda tak samo jak 5 lat temu i wypowiada się tak samo daje do myślenia, że major jest na gazie dzień w dzień i jest pod dobrą opieką lateksów.
Nie dziwię się, że Olgierdano mu wytykał błędy skoro gość je popełnia nie tykając się istotnych wątków.
#kononowicz
  • 14
@GoopyaPeezda: Od początku widać było że typek deko nowoszkolny, niedoinformowany, a chce robić jakieś pseudonaukowe analizy szkolnej. Zaraz ci się tu zlecą ameby co bedą gadac że ma prawo nagrywać o czym chce, nie musi się wypowiadać o lateksach(obecnie integralna część szkolnej), oraz żeby się #!$%@?ć bo robi super kontent.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GoopyaPeezda: Wdziałem praę odcinków, raz coś próbował podpinać konona pod aseksualizm co rozbawiło mnie do łez. Poza tym właśnie stawia majora jako tego lepszego, a to lewus, złodziej skazany kilkukrotnie, egocentryk skrzywiający się na myśl, że miałby coś zrobić, niewdzięcznik, fałszywiec. Innymi słowy grubas i on zasłużyli sobie na taki żywot i wzajemną mękę. Ale nie pisz, że łukasz mu coś wytknął, bo jedynie na ślepo oskarżył go o lateksiarstwo po
@GoopyaPeezda: najlepsze w nim jest to , że jak Olo gadał na srawka to obszar oczekuje dowodów , jak king wylicza ile major wącha to obszar mówi, że kinga tam nie ma wiec nie wie ile dokladnie wącha . No ale jak obszar mówi jakieś fakty gdzie rozumując jego tokiem myślenia również nie ma dowodów na to co prezentuje to już jest ok i wporządku
No dzień dobry. Ogółem pierwsza moja wypowiedź na zacnym wykopie. Moim zdaniem obszar jest ok kanałem ale ciągle jedzie z kononem a broni majora jak wardega quin of black jakby to jakiś geniusz był upośledzony przez życie itp. Konon chociarz umie to drewno rąbać, pisać, czytać, może nie miał baby ale to dobrze że nie myśli o rozmnażaniu. Debil major jakby nie konon i widzowie to by zdech jako bezdomny chyba że