Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@kaaban: jezu mając 9,5k przychodu wzielismy z różową 420k kredytu wtedy to był maks naszej zdolności i praktycznie 0 kasy na wykończenie mieliśmy. Typowy tfu "Kredyciarz" wg was.

Niecałe 4 lata później mam już do spłaty 260k bo ponad 100 nadplacilismy. I spokojnie mogę spłacić w kilka lat resztę.

Gardzę strasznie takim szukaniem na siłę ludzi głupszych od siebie
  • 1
@kaaban: jezu mając 9,5k przychodu wzielismy z różową 420k kredytu wtedy to był maks naszej zdolności i praktycznie 0 kasy na wykończenie mieliśmy. Typowy tfu "Kredyciarz" wg was.


Niecałe 4 lata później mam już do spłaty 260k bo ponad 100 nadplacilismy. I spokojnie mogę spłacić w kilka lat resztę.

Gardzę strasznie takim szukaniem na siłę ludzi głupszych od siebie

@RolnikSamWdolinie: No to dobrze ze wiedziałeś że będzie tylko lepiej i
@kaaban: Oni we dwójkę zarabiają niewiele więcej ode mnie wtf ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tez mam działkę i nie wiem za #!$%@? co z nią zrobić budowa to uwiązanie się jak pies do drzewa na 25-30 lat. A z drugiej strony wynajmowanie czegoś w mieście to tez głupota bo komuś płacisz za prawo do mieszkania i jeszcze masz srogie ograniczenia i zakazy przy użytkowaniu przestrzeni za która
Tu nie chodzi o to, że chcą brać kredyt. Problem jest w tym że za ta kwotę nie wybudują domu. Dom 120m jak oni chcą to jest koszt minimum 600k. Sam kredyt myślę że tutaj nie jest problemem rata 3k i da się jeszcze coś nawet odłożyć..
  • 0
@kaaban: Oni we dwójkę zarabiają niewiele więcej ode mnie wtf ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Tez mam działkę i nie wiem za cj co z nią zrobić budowa to uwiązanie się jak pies do drzewa na 25-30 lat. A z drugiej strony wynajmowanie czegoś w mieście to tez głupota bo komuś płacisz za prawo do mieszkania i jeszcze masz srogie ograniczenia i zakazy przy użytkowaniu przestrzeni za
  • 0
@kaaban: 4 lata to wystarczajacy czas aby podwoic zarobki. Debile nie maja szans.


@bumbp: Oczywiście. Ale wiesz ze jakby wszyscy podwajali zarobki co 4 lata to wtedy efekt takiego wzrostu byłby o wiele niższy, nie?

Poza tym ile razy można podwoic wypłatę? Np.z 8 na 16k
@kaaban: ja was nie chce martwić, ale to są normalne zarobki w Polsce, większość osób tak zarabia. Gdzie oni mają mieszkać, wszyscy u mamy? Czy wynajmować za więcej niż rata kredytu? Mają niemal 90k wkładu, te 400k kredytu to rozsądne podejście do sprawy. Lata mijają, oni będą spłacać sobie na spokojnie kredo, zamiast spłacać komuś kredyt i na starość obudzić się z ręką w nocniku.
  • 0
@kaaban: ja was nie chce martwić, ale to są normalne zarobki w Polsce, większość osób tak zarabia. Gdzie oni mają mieszkać, wszyscy u mamy? Czy wynajmować za więcej niż rata kredytu? Mają niemal 90k wkładu, te 400k kredytu to rozsądne podejście do sprawy. Lata mijają, oni będą spłacać sobie na spokojnie kredo, zamiast spłacać komuś kredyt i na starość obudzić się z ręką w nocniku.


@demagog: Oczywiście, jakoś to będzie