Wpis z mikrobloga

Głównie słucham #radio357, ale akurat na chwilę włączyłem sobie #radionowyswiat, żeby przetestować słuchawki i przy okazji czy puszczają tam coś ciekawego.
Przez 10 min zdążyłem usłyszeć teksty o uchodźcach i o tym jaki Donald Tusk jest fajny. WTF? To przecież niby jest audycja muzyczna, a nie polityczna...

Tam cały czas taka propaganda polityczna czy akurat tak trafiłem.
  • 6
  • Odpowiedz
@dzana: Dlatego prawie już nie słucham RNŚ. Nie lubię PiS-u ale taka ciągła nagonka mnie męczyła. Dość mam polityki i jak włączam radio to chcę posłuchać interesującej audycji muzycznej, literackiej czy nawet cholera o hodowli gołębi a nie ciągłego marudzenia, że władza zła, bo to wiem i bez radia.
Poza tym wkurzało mnie lizanie tyłków patronom, o czym @maryce już napisał.
@nie_swiruj tak samo mam. Teraz patronuję 357.
Słucham praktycznie tylko
  • Odpowiedz
@DocentMarzanek: najgorsze, że muzyka leciała nawet spoko, pasowała mi do pracy. Ale po to włączam audycję muzyczną, żeby nie słuchać o polityce i Tuskach i Kaczyńskich - od tego mam wykop.
  • Odpowiedz
Przez 10 min zdążyłem usłyszeć teksty o uchodźcach i o tym jaki Donald Tusk jest fajny. WTF? To przecież niby jest audycja muzyczna, a nie polityczna...


@dzana: nie da się tego radia słuchać, jeśli nie jest się wyborcą Platformy. Jako osobie o lewicowych poglądach, zdecydowanie bardziej pasuje mi format R357.
  • Odpowiedz