Wpis z mikrobloga

@bvrvn: na pewno, natomiast często ogólnoświatowe akcje są dostosowywane do lokalnych społeczeństw, i tutaj pewnie polski oddział jakby chciał to mógłby zareagować - globalnie im strony nie aktualizują.
ciekawe czy zrobią podobną akcję o chudych lub grubych facetach


@vvertoi: zgadzam się że trzeba po obu stronach z tym działać, ale coraz więcej się o tym mówi więc jak korpo wyczują zysk to pewnie też ruszą męski temat, pytanie tylko kiedy
@Kien: Ale jaki wazny temat? To nie jest zadna akcja zwiazana z rakiem czy innymi nieciekawymi kwestiami tylko promocja nowej linii sportowych stanikow, a slowo "wsparcie" tyczy sie jedynie zakutych w nie piersi, nie kwestii spolecznych czy zdrowotnych?
@nazad: ważny dla każdej osoby, która nie jest przyspawanym do krzesła kilkaczem kąkuterowym. Im bardziej obfite piersi tym bardziej utrudniają uprawianie ruchowego sportu. W przypadku mężczyzn, na przykład na maratonie, gdy nie zastosujesz ochrony sutków to jeszcze w połowie biegu skończysz z zakrwawioną koszulką (o ile nie założysz ściśle obcisłej koszulki)
nie kwestii spolecznych czy zdrowotnych


@nazad: oczywiście że kwestii społecznych i zdrowotnych, raz że przez źle dopasowany stanik wiele kobiet czuje się źle ze swoim ciałem, dwa że jest im po prostu niewygodnie (nie mówiąc o np. uprawianiu sportu). Znam kobiety które przez niestandardowe proporcje mają problem z doborem stanika albo są skazane tylko na konkretne marki, więc spoko że teraz może będą mieć nowe możliwości.

Inna kwestia to że pokazują
@Kien: chyba #!$%@? aby #!$%@?ć. Może 20 lat temu, gdy staniki kupowało się na bazarku to był problem, teraz w 3/4 sklepów z bielizną masz brafitterkę, która Ci dobierze stanik. A to wszystko za darmo.
Strasznie ważny temat, nowa linia staników adidasa.
@JuneJohn: nie chodzi tyle o dobranie, co o to że jest ograniczona dostępność staników pod niektóre proporcje, szczególnie sportowych, więc często nie ma jak dobrać - i nie mów że #!$%@?ę bo tak jak pisałem słyszałem o tym problemie bezpośrednio od osób które go mają, to nie są moje wymysły, no chyba że zarówno one, jak i adidas kłamie w swojej kampanii.

Ale dzięki za opinię, pracuje przy kampaniach reklamowych dlatego