Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Anesa: Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem mnie wkurza chyba jeszcze bardziej niż oburzenie na wygląd tych cycków. Ja to zawsze mam to "szczęście" że napiszę jakiś komentarz i post trafia do gorących i przez minimum 5 następnych godzin jestem oznaczana pod komentarzami z wysrywami, które nie są w ogóle na temat tego co ja napisałam ()
@Issac: Nie ujęłam tego źle w słowa, bo oznaczyłam konkretnego Mirka, co oznacza że odniosłam się jedynie do jego wypowiedzi, która nie miała nic wspólnego z problemem cycków na stronie głównej ¯\_(ツ)_/¯ Zupełnie jak mój komentarz. Pozdrawiam
O, Mirki się zesrały, bo dowiedzieli się, że na świecie istnieją cycki różnego wieku, rozmiaru, kształtu i koloru xD


@cytmirka: mirabelko ciekawe jakbyś reagowala gdyby strona z ciuchami witała Cię widokiem różnych męskich dup do różnych bokserek
@Nester86:

Dla dorosłego i dojrzałego człowieka gola męska klata robi takie samo wrażenie jak damska. Jeśli w każdym cycku widzisz obiekt seksualny to ty masz problem nie ja.


Ty chłopie żyłeś całe życie w jaskini i dopiero z niej wyszedłeś. Dla heteroseksualnego mężczyzny wychowanego w kulturze zachodu kobiece piersi stanowią źródło podniety. Nie wierzę, że takie rzeczy trzeba komukolwiek tłumaczyć.