Wpis z mikrobloga

@cin123654: I potem dymasz z powrotem do pokoju po klawiaturę, bo dev nie ogarnął wirtualnej klawiatury żeby dało się nazwać postać na padzie. Albo każdy wydawca musi mieć swój najlepsiejszy launcher, który można obsługiwać tylko myszką. No chyba że grasz przed TV na myszce i klawiaturze, ale wtedy w ogóle xD.

Mam i PC i PS5. Tak, na PC gry wyglądają i działają lepiej, ale user experience z TV to rak
@cin123654: Xinput jest ten sam od czasów Xboxa 360, dodali wtedy do API obsługę wibracji. Windows nie ma natywnej klawiatury dla pada. Niektóry gry robią własną, niektóre korzystają ze SteamInput i wtedy masz Steamową, a niektóre jak Dark Souls nie mają jej w ogóle i musisz lecieć po fizyczną klawiaturę.
Pamiętam jak na premierę Wiedźmina 3 były takie same porównania i marudzenie o downgrade.


@Mikka: Mnie tam downgrade graficzny nie przeszkadza, za dużo premier gier już za mną żebym wierzył w grafikę niczym z trailera, rozczarowuje mnie tylko to nasycenie barw, na drugim screenie grafika jest niesamowicie kolorowa i, jak dla mnie, psuje klimat.

Choć muszę przyznać, że na screenach wrzuconych przez @Niukron oraz @michalw1987 wygląda to o wiele lepiej. Z
myślisz, że jak dojdzie do apokalipsy zombie, to rośliny przestaną kwitnąć?


@Shatter: pewnie zombie będą podgryzać korzonki i wyrywać drzewka xD Ja bym postawił nawet śmiałą tezę, że miasta właśnie były by dużo zieleńsze niż są teraz.

Poza tym to chyba noc ma tu głównie straszyć, dlaczego dzień też ma być... upiorny? To apokalipsa zombie czy zima atomowa?