Wpis z mikrobloga

Potrzebuję porady.
Pracuję zdalnie i potrzebuję wygodnego fotelu, oczywiście ergonomiczny. Budżet tak do 1k, gdziekolwiek nie spojrzę to każdy poleca Markusa z Ikei i nawet byłbym gotowy go kupić, ale jest jeden problem : jestem ulaną #!$%@?ą i ważę 125kg xD, Markus ma podany udźwig 110kg i trochę mnie to martwi, jeden ziomek w takich samych gabarytach napisał, że używa i nic się nie dzieje, ale nadal nie jestem przekonany. Podpowie ktoś jeszcze jak to faktycznie jest? Nie chcę by po roku fotel był do wymiany. Wiem, lepiej schudnąć i się nie bać, ale fotela potrzebuję na już a chudnięcia nie przyspieszę, choć i tak jest już postęp xD
Brać Markusa i się nie zastanawiać? Mam jeszcze na oku też fotele z serii markadler expert 4.7 i 6.0, jeśli nie Markus to będzie dobre, jak nie to za czym mogę się jeszcze rozejrzeć
Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fotel #biuro #homeoffice #pracazdalna #pytanie #cokupic #porada #ikea #markus #huzaro
  • 10
@ConanLibrarian:
Wspomniałem we wpisie o huzaro expert 4.7 i 6.0, oba mają 150kg nośności.
Pytanie moje polega na tym, że nawet po podaniu wagi ludzie mi pisali bym i tak brał Markusa i już mam kiełbie we łbie
ala gamingowy


@Rajtenn: Nie - nie używam żadnych epitetów, którymi sprzedawcy obdarzają fotele. Pisałem o trwałości i wytrzymałości na obciążenie, jakim jest sporo ponadstukilogramowy użyszkodnik. :-)
@ConanLibrarian Nie pomagasz byku, Nie wiem gdzie według Ciebie bronię tych opinii, w takiej sytuacji przecież bym nie postował pytania o pomoc w weryfikacji tych opinii :c Zamiast tego zignorowałeś to co sam podałem w proponowanych modelach które mają właściwy udźwig oraz mieszczą się w budżecie i podrzucasz zdjęcie losowego fotela z eko skóry, nawet nie podając modelu, no proszę Cię, chyba się dosyć mocno nie rozumiemy :D
@Rajtenn: Bierz Markusa, ma gwarancje 10 lat, jak się zepsuje to wyślij chudą osobę żeby oddała fotel na gwarancji xD
No i schudnij ziom xD
Markus ma grubą piankę na siedzisko, wszystko jest metalowe oprócz nakładek do uchwytów do regulacji oparcia itp.
Te ograniczenie wagowe, to może jest ważne w przypadku regulowania wysokości siedziska, obniżając je podnieś się trochę żeby nie było takiego nacisku od razu po odblokowaniu.
Siatka na plecy
@GrafikaUltraHaDe no ja cały czas chudnę, ale fotel potrzebny mi jest na już. Markus ma mniejszy udźwig. W porównaniu do takiego markadler expert 6.0 nie ma regulowanych podłokietników ani zagłówka. Naprawdę aż tak warto jest to wszystko ignorować i brać Markusa? Nie chcę brać chyba fotela z mniejszym udźwigiem i zaoszczędzić parę groszy by potem cebulić i oddawać na gwarancję xd
Nie pomagasz byku,


@Rajtenn: 1. NIe mam obowiązku. 1a. Bredzisz, pomogłem, i wyraziłem opinię o tych rzekomo zachwalanym, i przestawilem kontrpropozycję. 1b. BY nie narażać pytającego na ryzyko analizy i hazard szukania od nowa, poparłem opcję wybraną przez pytającego. ;>>>

gdzie według Ciebie bronię


Tu: "że nawet po podaniu wagi ludzie mi pisali bym i tak brał Markusa"

i dlatego: " No i - skoro bronisz opinii tamtych osób - to