Wpis z mikrobloga

Jeśli zarobisz aktualnie 2250 brutto minimalnie a kupisz pizzę za 22.50 brutto to stanowi to 1% twoich zarobków. Jeśli za 4 lata zarobisz 4000 brutto i kupisz pizzę za 40 brutto to też jest to 1% głupi ułomny wyborco. Za podwyżka takich bzdur jak płace minimalne idą podwyżki usług etc. Ci co głosują na ten kołchoz powinni się zastanowić nad sobą czy są ludźmi czy świniami z folwarku zwierzęcego. Elo.
#pis #bekazpisu #ekonomia
  • 20
Jeśli zarobisz aktualnie 2250 brutto minimalnie a kupisz pizzę za 22.50 brutto to stanowi to 1% twoich zarobków. Jeśli za 4 lata zarobisz 4000 brutto i kupisz pizzę za 40 brutto to też jest to 1% głupi ułomny wyborco. Za podwyżka takich bzdur jak płace minimalne idą podwyżki usług etc. Ci co głosują na ten kołchoz powinni się zastanowić nad sobą czy są ludźmi czy świniami z folwarku zwierzęcego. Elo.


@wiem_wszystko:
@wiem_wszystko: ci z minimalnej nie maja takich problemów bo za pizzę 40zl nie płaca, kupią z biedronki gotowca za 13 zł i jest super. Nie mowie, ze ja to jestem jakieś wyższe sfery bo często zdaza mi się jesc gorzej niż świnia (tag skromnyobiad), ale co tu się dzieje w tym chorym państwie doskonale rozumiem.
@wiem_wszystko: Wielu przedsiębiorców to janusze, którzy nawet nie wiedzą ile zarabiają. Wszystko zlecają księgowym i by musieli ich zapytać. Oni obudzą się za kilka miesięcy z ręką w nocniku jak już zabraknie im pieniędzy na opłacenie rachunków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anoniemamowy: ty chyba nie zrozumiałeś. Nie będzie pizzy po 13 zł z biedronki, bo biedronka też ceny podniesie gdy będzie musiała zapłacić więcej pracownikom a sam produkt będzie droższy bo firma która ta pizze produkuje też będzie więcej płacić