Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi czy ja coś źle rozumiem?

Umówiliśmy się z niebieskim na zrobienie wspólnie tatuaży. Ten sam wzór robi on i ja.

Wybraliśmy tatuażystę i umówiliśmy się na termin. Przekazano nam informację, że dzień przed sesją otrzymamy wzór do akceptu. Jeśli poprawki będą duże to będą poprawione i przesłane ponownie do akceptu jeszcze przed sesją. Jeśli będą małe to będą korygowane w dniu sesji.

Wybraliśmy dwie twarze rysowane metodą one line.

Dzień przed otrzymaliśmy wzór, który nie przypominał metody one line. Były to po prostu czyjeś twarze z pełnymi rysami.

Poprosiliśmy o korektę i wzór w technice, która łączy dwie twarze: męską i kobiecą techniką nieodrywania ręki od kartki, bez rysowania rysów twarzy, bo nie chceby cudzych twarzy tatuować. Chcemy twarze symboliczne, bo chodzi nam o styl, czyli bochomazy z których wychodzą twarze.

Tatuatorka odmówiła poprawek przed sesją. Powiedziała że zrobi je w dniu sesji i przekazała informacje że możemy w dniu sesji nawet cały dzień wspólnie rysować wzór, ale jeśli przez to nie zdążymy zrobić tatuażu, to wtedy policzy nas normalnie jak za wykonane tatuaże i będziemy musieli kupić jeszcze jedną sesję. Czyli 1300 zł za dzień rysowania wzoru.

Powiedzieliśmy, że albo zobaczymy poprawkę przed sesją, albo nie przychodzimy na sesje.

Finalnie nie będzie sesji bo ona tej poprawki nie odeśle za #!$%@?, bo twierdzi że jest artystką i nie pokazuje swoich prac, bo ktoś jej może ukraść. Jest obrażona na klienta napisała "żegnam".

Powiedzcie, czy tak wygląda robienie tatuażu? Czy to jest normalne? Co to do #!$%@? było?
Robimy tatuaż 2 raz, wcześniej tylko mały napis.

Zdjęcie tylko poglądowo dla pokazania o jaki wzór chodzi.
#tatuaze #tatuazboners #inba #sztuka #artysci #warszawa
Agnsad - Powiedzcie mi czy ja coś źle rozumiem?

Umówiliśmy się z niebieskim na zrobi...

źródło: comment_1644300283soovdRreIArkeUFd8s2tep.jpg

Pobierz
  • 87
@pepushe dzień się dopiero zaczął, a po drugie nam o to chodzi czy zachowanie tatuatorki jest normalne, żeby nie pokazać Klientowi wzoru przed sesją?


@Agnsad: Mi tak elektrycy nie chcieli pokazać wyceny przed robotą bo powiedzieli, że jak mi to wyślą to wezmę te dane i poszukam tańszych.

Co zrobiłem?

Znalazłem innych, którzy taki kosztorys i plan mi wysłali. Tobie tez polecam zmienić tatuatora np na takiego który weźmie zaliczkę za
@Agnsad: Wygląda na to że wasza tatuażystka trochę leci w kulki - tak jak pisałeś w dniu sesji miały być drobne poprawki a tutaj wychodzi na to że projekt, który miała przygotować odbiegał znacząco od ustaleń i zacznie go od początku w dniu sesji. Jak dla mnie to zwykłe naciąganie. Dlatego jeżeli ma ona takie podejście to lepiej ją olać żeby się później więcej nie denerwować
@mlodyernest ona powiedziała, że zrobi taki projekt, ale w dniu sesji, z tym że gdy będzie to długo robiła i nie starczy czasu na tatuowanie, to wtedy będziemy musieli normalnie zapłacić jak za sesje tatuowania. Czyli rysowanie wzoru kosztuje tyle co tatuowanie. Do nas dotarło jak bardzo trudna jest ta technika, gdy zobaczyliśmy że ona narysowała po prostu czyjeś twarze zwrócone ku sobie, ale nie użyła tej techniki rysowania nawet odrobinę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@mlodyernest ona powiedziała, że zrobi taki projekt, ale w dniu sesji, z tym że gdy będzie to długo robiła i nie starczy czasu na tatuowanie, to wtedy będziemy musieli normalnie zapłacić jak za sesje tatuowania. Czyli rysowanie wzoru kosztuje tyle co tatuowanie. Do nas dotarło jak bardzo trudna jest ta technika, gdy zobaczyliśmy że ona narysowała po prostu czyjeś twarze zwrócone ku sobie, ale nie użyła tej techniki rysowania nawet odrobinę

@