Wpis z mikrobloga

ktoś użytkuje spodnie Shima Giro i może się wypowiedzieć na ich temat?
Szukam spodni typu cargo na codzienna jazdę po mieście i w sumie tylko to znajduje, a jakoś Shimy jest no cóż...różna.

Dodatkowo kurtka do 700zł.
Iść jakos w Ozony, Rebelhorny itp. czy już zacząć się rozglądać za Alpinestarsem np. ?
#motocykle
  • 11
Mam giro od połowy sezonu 21, a co ciekawe celowałem w dużo droższe spodnie (CITY NOMAD SWAT i podobne). Okazało się, ze giro leżą najlepiej. Jestem z nich zadowolony, troszkę mechacą się na pupie i w kroki ale nie ma tragedii. Odblaski już się starły :(
Zerknij na YT, motosapiens zrobili recenzje, naprawdę trafną moim zdaniem.
@Papaya: Jeśli chodzi o cargo z kevlarem to z tańszych ozone shadow 2, giro według mnie leżą swietnie i masz ochraniacze bioder + kolan w zestawie, ewentualnie broger Alaska. Z trochę droższych mozesz rzucic okiem na Spidi pathfinder cargo, jednowarstwowe wiec bardziej wentylowane i lżejsze. Z minusów to brak ochraniaczy bioder w zestawie. Najdroższe i najciekawsze które przychodzą mi do głowy to richa Apache - jednowarstwowe z ochraniaczami których nie poczujesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zrobiłem w Giro i kurtce Solid Pro jakieś 13kkm w tamtym sezonie, miał to być zestaw na jakieś szybkie wypady, a cały sezon w nich przejeździłem i jestem zadowolony. Spodnie faktycznie lekko się mechacą i odblaski wycierają, ale to nie wpływa na komfort jazdy.
@d3stabilizacjon: @Papaya: Z Shimy mam 3 kurtki, 3 pary rekawic, pare spodni i butow. Narzekac moge w sumie tylko na 1 kurtke (x-mesh), bo caly czas sie gdzies pruje, reszta jest spoko. Giro tez mam i sa to bardzo fajne gatki na miasto i upaly, na dojazdy do pracy itp. Cienkie, lekkie i malo bezpieczne.
@bary94pl: @Papaya: Używane 1 sezon. Wygodne, elastyczne, więc dopasują się w każdej siedzącej pozycji. W lecie du*a się nie poci. Lekko się mechacą (niezauważalne) i po 1 praniu odblaski na tyłku całe się odkleiły. Ważne żebyś kupił model po poprawkach ponieważ pierwsze egzemplarze miały zamek na ochraniacze na kolanach od wewnętrznej strony (rysuje bak). Później poprawili i zamek jest od zewnątrz. Miałem początkowo je tylko na krótkie trasy, a tak