Wpis z mikrobloga

Byłam dzisiaj w #lidl na standardowe zakupy, no i cena za całość była trochę większą niż zawsze. No mówię nic, inflacja. Ale teraz w domu przejrzałam paragon i zauważyłam, że kasjerka zamiast 3 sztuk słonecznika prażonego (była promka na wielosztuke) naliczyła mi 58.. Czyli jestem stówkę w plecy... Jest możliwość po odejściu od kasy jakoś udowodnić ten błąd czy już lipa? Napisałam przez #lidlplus do supportu, ale nie wiem czy to coś da. Kiedyś naliczyli mi wiecej wina niż kupowałam, ale wtedy zauważyłam to w samochodzie i nie było problemu ze zwrotem siana. Teraz mam możliwość ewentualnie podjechać jutro wieczorem do sklepu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 20
Polecam też bacznie porównywać ceny z paragonu względem tych na półkach - szczególnie, jeśli chodzi o promocje - już kilka razy musieli mi zwracać kasę w Lidlu jak się okazało, że cena towaru na paragonie była wyższa od tej na półce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HelterSkelter88: jak jej w ogóle z 3 zrobiło się 58, jak te kasy u nich działają? Rozumiem, jakby nabiła 33, bo jej się palec omsknął, ale 58?

@cutecatboy: kiedyś kupiłem 2 słodkie bułki i jakieś małe zakupy. Po odejściu od kasy tknęło mnie, że coś dużo wyszło (60 czy 70 zł). Patrzę na paragon a tam było chyba 35 bułek także pomyłki się zdarzają
@_kapsel: ja to rozumiem, ale w jaki sposób to działa? Pomylił jej się kod produktu z liczbą opakowań, czy jak? Bo nie rozumiem, jak można w formatce "liczba opakowań" wpisać 58, kiedy klient na taśmę wyłożył 3.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@_kapsel: to normalnie jutro do kasy mam podejść z paragonem i powiedzieć kasjerce o co biega? Kompletnie nie pamietam jak wyglądała więc trafię na kogoś innego

@HelterSkelter88: tak, podejdź powiedz jak było i zawołają kogoś do ogarnięcia

@_kapsel: ja to rozumiem, ale w jaki sposób to działa? Pomylił jej się kod produktu z liczbą opakowań, czy jak? Bo nie rozumiem, jak można w formatce "liczba opakowań" wpisać 58, kiedy