Wpis z mikrobloga

Cześć,
Czy ktoś podłączał kamerkę w Mercedes E-class coupe 2016? Chciałbym to zrobić tak, żeby było estetycznie. Zasilanie doprowadzone do kamerki z przodu, natomiast tylnia podłączona do przedniej. Nie wiem którędy puścić przewody, żeby niczego nie wyłamać. Próbowałem rok temu ale jakoś się poddałem.

  • 3
Trim removal tools i ciągnąć pod podsufitką. Na youtubie / forach bankowo można znaleźć jak się dostać. Najpewniej wystarczy podważyć kilka zaczepów, bo wszystkie panele we wnętrzu będą na zaczepach. We czwartek jadę do kumpla do warsztatu z moim c200 sedan (w205) między innymi na montowanie kamery z przodu i z tylu to będę patrzył w jaki sposób rozpracuje temat.
@Sztachuk: Mi znajomy mechanik ogarnal. Trochę bylaw szukania, bo zalezało mi na parking mode, a bezpieczniki z przodu nie dawały takiej opcji, żeby z wyłączonym zapalonem działał parking mode. Miał juz ciągnąć do drugiego akumulatora do bagażnika, ale ostatecznie wpiął się w coś przy schowku, dodał ekstra bezpiecznik i wszystko hula jak należy.