Wpis z mikrobloga

Cześć, wiecie może jak zrobić, żeby wiele kart "zachowywało" się jak w chrome? Chodzi mi o te strzałeczki w firefoxie przy dużej ilości kart. W chromie te karty się po prostu ściskają, a tutaj są te nieszczęsne strzałki..
#firefox #przegladarki
  • 8
@Ljubo93: Możesz spróbować to wyedytować z poziomu userChrome.css - ta metoda ogólnie pozwala modyfikować interfejs Firefoxa (np. ukryłem zbędne opcje menu prawego przycisku myszy), powinno też móc obejść ograniczenie szerokości kart.

Pozostaje tylko kwestia napisania stylu CSS zmniejszającego minimalną szerokość kart. Tutaj ktoś wkleił kod, pozwalający powiększyć maksymalną szerokość kart, więc być może wystarczy zamiast…

max-width: xx px !important;
… dać…

min-width: xx px !important;
Ogólnie szukałbym w wyszukiwarkach informacji na
zakładki możesz przewijać kółkiem od myszy.

@CherryJerry: Gdy kart otworzymy tyle, że pojawiają się owe strzałki, to przewijanie kółkiem przestaje działać i poza "zwykłym klikaniem myszą" pozostają jedynie kombinacje klawiszy Ctrl+Page Up i Ctrl+Page Down.
@mp107: strzałki się właśnie pojawiaja kiedy jest za dużo zakładek i wtedy można przesuwac je kółkiem. Ale my hcyba o czym innym mówimy, bo mi chodzi o samo przewijanie na pasku zakładek, a Tobie chyba o przełączanie się między nimi.

Ale faktycznie, jak ktoś jest przyzwyczajony do ściskania zakładek, to woli w ten sposób.