Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 214
@8Dawid88: olimiada to nie jest wycieczka. Jest to po prostu najbardziej prestiżowa, najstarsza i najbardziej rozpoznawalna impreza sportowa na świecie, ktora wymaga poświęcenia i wyrzeczeń. Podchodzenie do niej w ten sposób nie jest godne prawdziwego sportowca. Chodzi mi oczywiście o podejście a nie o wynik końcowy.
@wyKOPER_: no serio stary? za twoje to się odbywa generalnie wszystko co reguluje państwo, w tym leczenie #!$%@? w wypadku ćpunów i alkoholików jak i za moje odbywa się twoje leczenie i cała masa innych przypadków, a ty masz problem ze sportowcem jakikolwiek wynik nie zostałby uzyskany.
@kertoip07: w każdym zimowym sporcie jest kompromitacja PZN, snowboard leży organizacyjnie - tak mówił jakiś zawodnik dzisiaj i w Polsce nie istnieje ten sport,a jest to sport na tyle widowiskowy że mógłby przyciągać ludzi. Skoki narciarskie leżą a nasi najlepsi zawodnicy są po 30 i nie widać młodych. Biegi/Biatlon leżą i nie wiem czy ktokolwiek od nas tam startuje albo się łapie chociaż do najlepszej 50tki.
Skoki pań leżą - i