Wpis z mikrobloga

Mirki chciałbym w wolnych chwilach uczyć się programowania.
Nie pytam "które teraz się opłaca" bo nie chcę z tego żyć.
Już wybrałem i chcę programować w php bo to zwyczajnie przyda mi się w życiu.

I tu pytanie: od czego zacząć? Jakieś proste kursy?
Codecademy? Udemy? Dodam, że muszę zacząć od początku i służyć mi to będzie głównie do choćby robienia czegoś przy wordpresie czy apkach internetowych (do innych zastosowań nie przewiduję).

Z góry dzięki za naprowadzenie.

zdjęcie fukmi i fukju dla atencji
#naukaprogramowania #programowanie #php #programista15k
b.....k - Mirki chciałbym w wolnych chwilach uczyć się programowania.
Nie pytam "któ...

źródło: comment_164399295787HXK7FTS2GYfF6xtmZYFV.jpg

Pobierz
  • 9
@blackmilk: Stary, ale to jest pytanie zadane tysiące razy. Generalnie cholera wie, jednym najlepiej z książki się uczyć inny zacznie projekt i będzie się tak uczył, jeszcze inny jakiś kurs sobie kupi. Na 200% na jakimś blogu już ktoś opisał czym podejścia się różnią i byś mógł sobie przeczytać. Gdybyś poszukał. A jak się chcesz bawić w programowanie to dużo będziesz musiał szukać, więc w sumie możesz już zacząć ( ͡
@blackmilk: musisz przyjąć do wiadomości, że nauka programowania, nawet wycelowana w konkretny język to proces ciągły i trzeba przerobić trochę materiałów i je przerabiać i rozwijać wiedzę.

Nie ma tego jednego dobrego czy jednej dobrej platformy imo. Nawet gówniany kurs warto przerobić jak nie przerobiłeś żadnego, to jak przerobisz to nauczysz się rozpoznawać co jest kiepską jakością, więc też jakaś nauka z tego będzie.

Najlepiej poszukaj pod hasłem 'wordpress developer roadmap