Wpis z mikrobloga

@vanhalen: W sumie lepiej wspierać lewacką unię niż związkowych nierobów


@sredni_szu no nie wiem, jeszcze co teraz Niemcy odpoerdalaja, oni kochają pieniądze ponad wszytko i im wojna ruskich z ukraina nie rusza i blokują każda pomoc dla Ukraińców. Najlepiej to Niemcy wyrzucić i będzie git.
@uriel_ck: są skuteczni w tym co robią. My zamiast się obrażać powinniśmy się dostosować i zarabiać razem z nimi ale nie mamy dyplomacji żeby zaoferować im coś co będzie się opłacało im bardziej niz niekorzystne dla nas deale z ruskimi. To jest nasz obowiązek jako Polaków żeby mieć sprawna dyplomację która realizuje nasze interesy. I na koniec Polacy mają ból dupy że Niemiec robi to co korzystne dla Niemca a nie
Po pierwsze, to do skarbu państwa, nie "do PiS".


@Kapitalista777: po pierwsze to PS znaczy post scriptum a nie Prawo i Sprawiedliwość

Po drugie, gdzie jest kłamstwo w stwierdzeni, że 60% cen prądu to unijna opłata, której rządy nie mogą uniknąć?


@Kapitalista777: przypomnisz na co ma iść ta opłata? I ile wynosi ta opłata od 1 MWh z elektrowni wiatrowej albo atomowej (ile CO2 emituje elektrownia atomowa/wiatrowa)? ( ͡°
po pierwsze to PS znaczy post scriptum a nie Prawo i Sprawiedliwość


@megawatt: Rzuciłem tylko okiem i źle zobaczyłem. Mój błąd.

Kto ubił na lata energetykę wiatrową w Polsce?


@megawatt: My nigdy nie mieliśmy gospodarki opartej na OZE i nigdy jej powinniśmy a ogóle planowac jej dużego udziału w produkcji prądu. Stawiać wiatraki tam, gdzie można, panele tam, gdzie można i tyle.

> przypomnisz na co ma iść ta opłata?