Wpis z mikrobloga

jako autor znaleziska "Zadanie z podręcznika do religii", które wpadło na główną z płomykiem, czuję się w obowiązku poinformowania wszelkimi możliwymi sposobami o tym, iż w końcu sprawa się wyjaśniła.

podręcznik jest prawdziwy. jest to podręcznik ewangelicki.

w powiązanych linki zarówno do zdjęcia okładki, jak i do wątku na fejsiku z resztą zdjęć i początkiem "burzy".

czuwaj!

#neuropa (żeby więcej ludzi zobaczyło) #religia #podrecznik #afera #kosciol #wyjasnienie #sprostowanie #bozamilosc
ciepol - jako autor znaleziska "Zadanie z podręcznika do religii", które wpadło na gł...

źródło: comment_mKpgDIUkRuD5HqUmctBmGdDC5ha1VYPv.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@ciepol: Ktoś ładnie tłumaczył, że w ten sposób wykrywa się dzieciaki uprzedzone do danej grupy społecznej i nawraca się ich chore, nietolerancyjne umysły.
  • Odpowiedz
@ciepol: Przeczytałem te dwie zeskanowane strony i za nic nie wiem, jak opisywana historia ma się do słynnego zadania. Przydałaby się chyba jeszcze strona 21, bo tam opowieść zapewne się kończy i może będzie jakieś nawiązanie.

A w ogóle to podręcznik ewangelistów, a nie jak zapewne większość myślała, katolików. ;)

W każdym razie dzięki za kontynuację tematu. Uważam że powinieneś zrobić nowe znalezisko, bo w tamtym wiele osób (w tym ja)
  • Odpowiedz
A w ogóle to podręcznik ewangelistów,


@offway: o tym jest właśnie ten wpis.

o skan możesz poprosić na fejsie, może wrzucą.

jeśli masz ochotę to rób znalezisko. osobiście wątpię aby kogoś zainteresowało.
  • Odpowiedz