Wpis z mikrobloga

W ramach własnej ciekawości mam pytanie do fanów i antyfanów uniwersum, jakie macie poglądy polityczne? pytam by udowodnić że Szkolna łączy. Zdaję sobie sprawę, że staram się zbadać tylko element widowni, zdaję sobie sprawę że wykop jest pełen osób o że tak powiem mocno radykalnych poglądach, stąd też proszę zastanowić się z 2 razy przed odpowiedzią, udowodnijmy, że mamy na tagu jeszcze czas na coś odmiennego od prowadzenia wojen z lateksami.
#szkolna17 #kononowicz #suchodolski

Z kim najbardziej się identyfikujesz?

  • Liberał 26.5% (39)
  • Konserwatysta 24.5% (36)
  • centrysta 15.0% (22)
  • zielony (normalniejszy od Rafałka) 0% (0)
  • komunista, anarchista (akapowcy też), narodowiec 6.8% (10)
  • neo wiadomo co (Szczota, Rafałek i ich piosenki) 2.0% (3)
  • dyktatura donosowa (warmiański piłsudczyk) 10.2% (15)
  • chadek 0.7% (1)
  • socjaldemokrata 4.1% (6)
  • centropraw, centrolew, niezdecydowany 10.2% (15)

Oddanych głosów: 147

  • 17
@oleista_palma: To jest taki miszmasz, że powinieneś od nowa zrobić ankietę xD Jako punkt wyjścia zrobić najbardziej klasycznie - lewak, libek, prawak, a później ewentualnie każdą opcję porozbijać na jakieś bardziej precyzyjne. Ja standardowo zaznaczyłem liberał, ale w naszych realiach politycznych to pojęcie jest tak szerokie, że równie dobrze będą się tak samo identyfikować osoby, będące niemal moim przeciwieństwem :v
@czlowiekoguratny: najbardziej radykalne jak na polskie realia opcje ująłem w jednej kategorii, chadek to taki wyborca Hołowni, konserwa to bardziej PiS (wiem że oni nie są konserwatywni w sferze gospodarczej, patrzę z poziomu poglądów) agraryści i terceryści prawie się nie liczą, socjaliści fakt o nich zapomniałem, PSL to taka przylepka +5% i mają zbyt zróżnicowane poglądy względem postulatów i realnych działań, z resztą jestem widzem uniwersum a nie politologiem a test