Wpis z mikrobloga

Mirki można włączyć jednocześnie dwa piece gazowe do tego samego komina w jednej kotłowni na chwilę, jak wiadomo mam piec na elektrodę jonizacyjną stary, jest koniec sezonu grzewczego i jest nieźle zawalony, wiec wolę go nie wyłączać (ruch elektrody i mam robotę na tygodnie), a chce wypróbować #ariston wiszący kondensat, zmorę ludzkości..

na bank wyskoczy błąd klasyczny na wiosenne odpalenie SP3 czyli błąd spalin, oczywiście z powodu układu elektroniczego tego kosmicznego badziewia.. wiec jak robią Mirki ze wschodu odpala sie wodę ciepłą użytkową i wtedy załącza piecyk aby zobaczyć czy wentylator spalin odpala.. etc



PYTANIE czy raczej nic sie nie stanie jak w tych manewrach nie wyłącze gazówki, będzie TYLKO na wolnych obrotach z minimalną temperaturą pracy aby się w ogóle nie załączył?

ps. macie lepszy patent na ten chip awaryjny do spalin pracy z filmiku? bo nie każdy serwisant daje rade z tym badziewiem
nie chcę zabólić wiecej niż rachunek za gaz..

piece sa na jednym kominie..

#dom #gaz #budownictwo #piec #hydraulika
#ogrzewanie
  • 7
@fraciu: ale chyba wszystkie sa na podobnych płytkach.. jak jak tego nienawidzę, to w ogóle nie powinno sie nazywac piecem, to jakaś płytka z procesorem, pompką co i kominem..

oczywiście odpaliłem to g..no pochodził z minute i zaraz cała litania błędów standardowych niewystarczające wszystko od błedu 104,201 ip2, ip1

ale odpalił to i tak sukces.. poszedłem śladami naszych sąsiadów ze wschodu aby dac odkręconą wodę użytkową ciepłą aby chociaż wentylatorek spalin