Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@BezDobry: jak wydasz tak przynajmniej 50 zł to masz znacząco większą szansę wyglądać trochę lepiej. Ja już sprawdzałem po różnych fryzjerach i wolę dołożyć te 20 zł, niż siedziec u Pań Bożenek, które mnie #!$%@?ą w przerwie nakładania farby na włosy Pani Krystyny, albo machną jedną długością całą czachę i walną nożyczkami od lininijki ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
no nie, ale dobrze by było jakby fryzjerki miały elementarną wiedzę jak dobrać fryzurę do kształtu mordy


@youngpablo: No i ma, tylko mirki śmieją się w tedy jak można dać za fryzjera 8 dych albo i więcej. Sami chodzą do oseidlowej Grażynki i oczekują cudów za 20 PLN
No i ma, tylko mirki śmieją się w tedy jak można dać za fryzjera 8 dych albo i więcej. Sami chodzą do oseidlowej Grażynki i oczekują cudów za 20 PLN


@Kauabang: chodzę do barberów od lat, strzygło mnie około 20 różnych, ceny 50-60 zł i śmiało mogę powiedzieć, że większość z nich nie ma zielonego pojęcia jak dobrać fryzurę. Niemal każdy chce tylko zrobić boki krótko i grzywka w górę, a