Wpis z mikrobloga

Coś czuję, że dzisiejszy Hejt Park zacznie się czymś takim:

- Dobra, Czesław, bo od tego tematu nie uciekniemy, to oczywiste. Jak to było z tymi 711 połączeniami z Fryzjerem, wyjaśnijmy to raz na zawsze.
- No to faktycznie dzwoniłem do niego, on dzwonił do mnie ale to było tak dawno że nie pamiętam o czym rozmawialiśmy. No ale zarzutów nie mam, skazany nie jestem więc to nie mogło być nic ważnego.
- No i dobra, więc mam nadzieję że dla wszystkich to raz na zawsze kończy ten temat i możemy na innych, istotnych dla polskiej piłki sprawach się skupić. Powiedziałeś że numerem jeden będzie Wojtek Szczęsny. Czy aby na pewno dobrze to przemyślałeś? No bo zobacz jak w Bundeslidze radzi sobie Rafał Gikiewicz...

#kanalsportowy
  • 10
  • Odpowiedz
@enzojabol
- Siema Stano, dzień dobry panie trenerze dzwoni Piotr z Poznania.... słychać mnie?
- tak słychać, jakie masz pytanie?
- dobrze... Ja yy chciałbym się spytać dlaczego Pan Michniewicz nie złożył od razu zeznań, tylko dopierooo( Stano przerwya)
- ale słuchaj, wyjaśniliśmy już tą kwestię na samym początku programu, jeżeli nie jesteś od początku i nie słyszałeś to przewiń sobie... Dobra, gość się rozłączył to ja mam do ciebie Czesiu pytanie
  • Odpowiedz