Wpis z mikrobloga

Gratulacje @Hermen_Hulst wspanialego przejęcia studia od którego xbox ogóle zaczął produkować duże potężne IP. Już nie minęła godzina od ogłoszenia a klockarze uprawiają gimnastykę artystyczną kombinując jaki fikoł wykonać żeby udowodnić ze Sony wcale nie próbowało kupić bungie już ponad pol roku temu, a Xbox wycofał Destiny z gamepassa już w listopadzie, wiec MS w panice kupił Activision. Daeun pewnie już robi skolejkowane 10 wpisów na te okazje.

#ps5 #ps4 #xbox #bungie
  • 15
@dzeksondzekson: A dziękuję, dziękuję. To wszystko dla was moi drodzy. Zostawię tam zielonym te Destiny niech napychają mi kabone, ale szykujcie się na potężnego ekskluzywnego walca, który rozjedzie ta abominacje zwana halo i plejka będzie nadal platforma do najlepszych fpsow. Phil coś tam pisał do mnie na Twitterze, jakieś gratulacje, ale szczerze mam wyj#bane w typa, niech tam molestuje nastolatki w Activision razem z nowym kumplem kotikiem.
Pozdrowienia dla Jima, Cernego
@dzeksondzekson: no pieprzysz o tym ale nie czaisz porownania tego z ms i jego zakupami - szereg roznych ip, w tym tez w #!$%@? multiplayerowych, czym jest jakis 1mln destiny przy posiadanu takich marek jak nawet sam cod, juz nie mowiac o markach blizzarda (world of warcraft, zapomniales? jak tak klepiesz o multi) . w ogole klepiesz te posty jak odklejony fanboj i nawet moge to przyznac bedac od zawsze bardziej
@hekktik Ale facet bredzisz, dla Ciebie zakup warty pieniędzy to tylko wtedy, gdyby Sony nakupowało jakichś możliwie znanych IP. Mega płytkie. W ogóle nie patrzysz na to branżowo/biznesowo. Kupili Destiny, które będzie długofalowo przynosić pasywny zysk. To raz. Kupili potężny know-how do online i coop, którego im w studiach Sony najzwyczajniej brakowało, bo ich studia specjalizują się w czym innym. To dwa. Trzy, że Bungie to 800 developerów, którzy będą w stanie
@greven: ale co ja bredze, w czym? xd czy ty jestes slepy, przeciez ja napisalem to samo co ty. co nie zmienia faktu ze ten zakup to pierdniecie komara w porownaniu do tego co ms robi. i bardzo dobrze, moze sony ogarnie sie w koncu bo cos nie za bardzo perspektywicznie dzialaja w tej generacji, ponad rok czasu mija a nie ma zadnej odpowiedzi na gp, a gry z ps+ to
@hekktik
No wlasnie bredzisz piszac takie rzeczy jak

co nie zmienia faktu ze ten zakup to pierdniecie komara w porownaniu do tego co ms


To nie jest "odpowiedź" na przejęcie MS. Tutaj nie ma czego porównywać, bo zakup MS a Sony to dwa inne podejścia. MS skupuje IP, możliwe też, że połasił się na zwroty z CoD. Sony kupuje know-how którego im brakuje. Sorry ale opiniowanie tych zakupów wyłącznie z perspektywy kto
@hekktik

no nie, nie mozna tego porownywac, dlatego cala branza o tym gada bo kuwra nie mozna tego porownywac, ja #!$%@? XD to na #!$%@? o tym piszesz jak nie mozna tego porownywac.

Nikt sensowny nie pisze ze to "odpowiedź", wręcz każdy kto ma pół mózgu pisze ze ten ruch był planowany od miesięcy i nie mógł być wykalkulowany jako "odpowiedź" na przejęcie przez MS Acti-Blizz xD Co Ty typie pieprzysz xD