Wpis z mikrobloga

@evilonep: ojej, ależ moderacja jest szybka i nieugięta w tępieniu wszystkich nieprawości na tymże portalu, czuję się naprawdę bezpieczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Positano1: W skrócie gość mówi o tym, że zaobserwowano, dla średniej z 5 lat, następujące zmiany:
- Poronienia wzrost o 300%
- Rak wzrost o 300%
- Problemy neurologiczne wzrost o 1000%

I że spowodowane jest to jak mniema powszechnym szczepieniem przeciwko covid
  • Odpowiedz
@reseted: Wiesz co przywykłem do tego, że gadki polityków to mają u mnie bardzo niski poziom wiarygodności. Dlatego jeżeli nie ma żadnego raportu, niema tam pieczątek podpisów to takie informację, można wsadzić w dupe.
  • Odpowiedz
@toworel: zgadzam się i również chciałbym zobaczyć raporty, na niektóre może przyjdzie czekać 75 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°), jednak w skrócie chodziło mi o podejście moderacji, że wywaliła w próżnie znalezisko nie podając nigdzie żadnej informacji czym to zostało podyktowane. Jeśli był to duplikat, to powinno zostać to tak oflagowane i podanie źródła oryginału, a tutaj po prostu znak zaginął, nie ma, wyparowało i co nam
  • Odpowiedz
@reseted @Relanium_9669 @icurw @mega-ubogi-czlowiek @Positano1 @toworel

Na początku bardzo zaciekawiło mnie to znalezisko i skala pogorszenia się zdrowia żołnierzy ale jeden komentarz jakiegoś mirka otworzył mi oczy że to jakaś lewa afera. Otóż według danych ze znaleziska wzrost zaburzeń neurologicznych to 1000% względem roku bez szczepień czyli wzrost z około 80k przypadków do około 800k. Problem polega na tym że armia Usa liczy około około 1300000 żołnierzy. Ze znaleziska wynikałoby więc że
  • Odpowiedz
@alvaroZcamaro: @toworel: bardziej bym powiedział że te wzrosty nie są spowodowane szczepionkami tylko covidem pamiętam jak niektórzy mieli na początku problemy z pamięcią i brakiem węchu i smaku jak zachorowali a wtedy jeszcze nie było szczepionek nawet.
  • Odpowiedz