Wpis z mikrobloga

Objezdżam sobie właśnie samochód różowej, bo ona chora to jeżdżę żeby nie stało.
Audi a3 z 98roku w automacie, i jeeezuuu jakie to jest dobre, mimo że to stara 4 biegowa skrzynia to jak się tym przyjemnie jeździ w mieście. Następny mój samochód będzie tylko w automacie bo jest po prostu cudowny do miejskiej jazdy, mimo że nie butuje auta to nie ma opcji żeby pierwszemu nie ruszyć na światłach. Zmiana biegów od 1-3 jest wspaniała, chyba jej zabiorę póki co ten samochód :D

#samochody #motoryzacja #takaprawda
picasssss1 - Objezdżam sobie właśnie samochód różowej, bo ona chora to jeżdżę żeby ni...

źródło: comment_1643452252OjnvLYXWS2jsuQqnkWJ0qq.jpg

Pobierz
  • 55
@picasssss1: No to ja miałem lepiej - miałem stare auto w automacie, zaczęło się już psuć to kupiłem nowego manuala w salonie (ze względu na cenę - automat 20k dopłaty) i… sprzedałem nowe auto by jeździć starszym automatem XD nie wyobrażam sobie już jazdy manualem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@picasssss1: spróbuj kiedyś się przejechać DSG, a najlepiej to PDK (Porsche), tam mam wrażenie, że wróżka czyta moje myśli i podpowiada sterownikowi skrzyni który bieg na wrzucić.