Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@michu9292: jak chodzi o tzw "perfumy lane" (bo to mi się kojarzy z "francuskimi perfumami") to syf, poza tym kolega wyżej napisał jednak prawdę
  • Odpowiedz
@michu9292 jeśli chodzi o odpowiedniki oryginalnych perfum na stronie "francuskie perfumy" to jak za cene 16-20 zł mogę powiedzieć że są spoko, zapachy bliskie oryginału, na ubraniach utrzymują się nawet kilka dni (z reguły na materiale trzymają się dłużej niż na ciele), polecam brać "edycje limitowaną" bo mają większy procent zaperfumowania
  • Odpowiedz
@michu9292 To raczej indywidualna kwestia, zapachów jest tyle że trudno określić co komu przypadnie do gustu, jednym z moich ulubionych jest np. paco rabanne invictus, ale nie mam go akurat z francuskich perfum
  • Odpowiedz
@michu9292: ja się jeszcze wypowiem jako fan francuskich perfum. Do niedługiego czasu stawiałem tylko na oryginały, ale ze względu, że dużo używam to jednak mało opłacalny biznes. Postanowiłem skorzystać z rozlewnia i znajomi, którzy używają perfumow danej marki rozpoznają je praktycznie za każdym razem jako ich ulubione. Trzymają się kilka dni na koszulkach.
  • Odpowiedz