Wpis z mikrobloga

Osobiście znam sporo zadeklarowanych katolików którzy głosują na PiS bo jest to partia ludzi wierzacych. Mam pytanko do podobnych osób na wykopie - w jaki spsób tłumaczycie sobie takie postępowanie pisowskich świętoszków? Zatykacie uszy i zamykacie oczy udając, że nic takiego się nie stało czy uznajecie to za walkę z wrogami wiary?

#bekazpisu #bekazkatoli #neuropa
Pobierz kobiaszu - Osobiście znam sporo zadeklarowanych katolików którzy głosują na PiS bo je...
źródło: comment_1643360961nByKg01jGMktP0rVyDqutQ.jpg
  • 20
@kobiaszu: Zadałem paru katolikom pytanie, co sądzą o okolicznościach drugiego ślubu Kurskiego, wyprawionego przez naczelnego czarodzieja z całą pompą w Łagiewnikach (nie znam się, ale to podobno jakieś ważne symbolicznie miejsce dla katolików?). Odpowiedzi fluktuowały pomiędzy "no nie powinno tak być" do jakichś pokracznych prób obrony poprzez zejście z tematu, ale nie spotkałem jeszcze kogoś, kto poczuł by się na tyle zażenowany, żeby przestać oglądać tworzoną przez niego propagandę. Ogólnie mam
@kobiaszu: A po czym wnosisz ze to PiS? Przecież autorzy telefonów wiedzieli ze informacja o tym wypłynie. Wg mnie dwie bardziej prawdopodobne opcje to ruscy lub Białorusini albo zwykle zgrywusy. Podpięcie się pod czyjś numer to rzecz banalna i byle 12latek spokojnie to zrobi.
A po czym wnosisz ze to PiS? Przecież autorzy telefonów wiedzieli ze informacja o tym wypłynie. Wg mnie dwie bardziej prawdopodobne opcje to ruscy lub Białorusini albo zwykle zgrywusy.


A kogo najbardziej może zaboleć ujawnienie co pis robił za pomocą Pegasusa?
Wiedzieli, że sprawa z pogróżkami wypłynie i wiedzieli też, że znajdzie się ktoś taki jak ty kto będzie winił Ruskich, Białorusinów, kosmitów, cyklistów, gejów, lesbijki, ekologów i filatelistów.
"Ej, to będzie
@cwiczebny_janusz: Chyba do złej osoby pytanie adresujesz:) po pierwsze z czarna mafia nie mam nic wspólnego i śmieszą mnie te ich zakazy i nakazy. Po drugie, hipokryzja i zakłamanie Kurskiego nie dziwi chyba nawet największych zwolenników Partii. Fan disco polo, megaloman i niespełniona gwiazda muzyczna. Nie dziwi wiec ze nawet z tak dyskusyjnej sprawy dla swojego środowiska zrobił wielkie przedstawienie.
@xer78: Poszukaj sobie w necie, istnieją nawet serwisy, które Ci to umożliwiają. Zarówno wykonywanie połączeń jak i wysyłanie wiadomości tekstowych przedstawiając się nie swoim numerem. Chyba nawet w na podsłuchu od niebezpiecznika omawiali ten temat z bezpiecznikiem z Orange.
Poszukaj sobie w necie, istnieją nawet serwisy, które Ci to umożliwiają.


@Chekatomba: W necie znajdziesz przeróżne informacje. Nie zawsze prawdziwe i nie zawsze takie z których "byle 12latek" będzie umiał zrobić użytek.

Gdyby to było takie proste jak fantazjujesz to od dawna gówniarstwo zabawiałoby się w ten sposób. Z resztą nie tylko gówniarstwo.
@Mr_Hand_of_Fate: jeśli komuś zależy to znajdzie. Ona ma koleżanki i kolegów a Ci maja swoich. Nie mowie ze to jest banalne, ale nie jest to niemożliwe. Nie wspominając o bazach krążących w sieci. Wszelkie apki do zarządzania połączeniami pobierają dane kontaktów, agregującej je i na tej podstawie można ustalić do kogo dany numer należy. Oczywiście byle randomowi by się nie chciało węszyć ale nie są to rzeczy niemożliwe.
Sprawdź najpierw, później się wypowiadaj. Istnieją tudzież istniały strony i aplikacje umożliwiające spoofowanie w rodzaju spoof my phone.


@Chekatomba: Tak tak. Isnieją tudzież istniały... W każdej podstawówce gównarzeria się tym bawiła. Tak było.
@xer78: Ale o co się czepiasz, nie wiem które istnieją, pare lat temu było tego sporo i nie potrzebowałeś żadnego sprzętu ani umiejętności. Dlatego dwunastolatek byłby w stanie sobie z tym poradzić.tak jak swego czasu dzieciarnia nie miała problemu z obsługa bramek SMS i w razie porachunków zapełniania pamięci starych telefonów setkami smsow
@Chekatomba:

Ale o co się czepiasz, nie wiem które istnieją, pare lat temu było tego sporo i nie potrzebowałeś żadnego sprzętu ani umiejętności.


I jakoś dziwnym trafem nie było "parę lat temu" takich przypadków jak te które ostatnio opisują media.

Dlatego dwunastolatek byłby w stanie sobie z tym poradzić.tak jak swego czasu dzieciarnia nie miała problemu z obsługa bramek SMS i w razie porachunków zapełniania pamięci starych telefonów setkami smsow


Twierdzisz,
@xer78: Jeśli wiesz skąd to wysłać to tak, jest tak samo proste. Dziura pozwalająca na wysyłanie takich wiadomości i czy identyfikowania się innym numerem jest znana od początku istnienia protokołu to jest od lat 80.
Jeśli uważasz ze wcześniej nie było takich numerow to jesteś w błędzie i zachowujesz się jak pelikan. Do czasu kiedy masowo nie podszywano się pod numery polityków służby i rząd nie widziały w tym procederze zagrożenia