Wpis z mikrobloga

@pyzalubkluseczka: za niecała godzinę minie rok od mojego pierwszego spotkania ze złodziejem MAJTEK... Dziękuję Ci za to że tak perfekcyjnie wyjechałeś mi w ..... tył sankami oraz, za to że mogłam się dołączyć do sanek prędkości... Nie wiem czy organizujemy sobie jakieś prezenty z tej okazji? Bo nie zdążyliśmy ustalić w zeszłym roku na koniec randki.
( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #zlodziej #majtki #wenus #zwiazki
  • 10
Jakieś zastrzeżenia do zastosowanego wyżej języka polskiego? Problemy z interpretacją?
Jeśli chodzi o analizę tekstów pisanych w języku polskim to zapewniam, że posiadam w tym temacie nieprzeciętne umiejętności, ale w ramach tego że cenię zdanie innych i lubię likwidować nieprawidłowości przyjzalama się temu co wyżej zostało napisane ponownie i śmiało mogę stwierdzić że nie dostrzegam żadnej składniowej niejasności (dodam, że przytoczony został fragment piosenki "sanki", tak dokładnie ten który WAM powyżej wydaje
Skoro nie zrozumiałeś o co chodzi to "elaborat" nie byl kierowany do Ciebie. Nie uczę języka polskiego, ale mam fantastyczna zdolność interpretacji, a tego niestety nie mogę przekazać, szkoda bo może wtedy zniknelaby przynajmniej część ludzi plujących jadem w internecie.
Dziękuję za udzielenie odpowiedzi na pytanie którego nie zadałam "A polskiej muzyki nie słucham, bo jest miałka" :-)

Wiosny w sercu życzę.
@pyzalubkluseczka:
Ech, coś trzeba na tę głupotę odpowiedzieć. Zmuszasz mnie do napisania tego wysrywu.

Dziękuję za udzielenie odpowiedzi na pytanie którego nie zadałam "A polskiej muzyki nie słucham, bo jest miałka"

Zachęciłaś do słuchania muzyki po wcześniejszym nawiązaniu do jakiejś polskiej piosenki "sanki". Coś słabo z twoją "fantastyczną zdolnością interpretacji" skoro tego nie rozumiesz.

Dziękuję Ci za to że tak perfekcyjnie wyjechałeś mi w ..... tył sankami oraz, za to że