Wpis z mikrobloga

Co do zarzutów Pana Najmana do Pana Stanowskiego dotyczących Gromdy, to przede wszystkim z tego co jest mi wiadome, to właściciel Gromdy nie jest zapraszany do programów, wywiadów przez kanał sportowy po to aby gloryfikować jego kryminalną przeszłość, a przeciwnie przeszłość ta jest wstydliwa i ukrywana - czego znakiem jest, że nie wiadomo publicznie za co dokładnie Pan Grabowski był skazany.

Pan Andrzej Z. nie jest znany z żadnej innej działalności niż przestępcza, został zaproszony i posadzony na tronie oraz nazwany bossem, nie ze względu na to jak wspaniałym szefem legalnych przedsiębiorstw był w przeszłości, czy z uwagi na jego nowy innowacyjny biznesplan, a jedynie z uwagi na to, że jest znany jako szef mafii. Pan Najman chciał spopularyzować gangsterkę, zmonetyzować popularność mafii, kanał sportowy chce spopularyzować i zmonetyzować walki federacji Gromda, promuje mordobicie, a nie kryminalną przeszłość jej właściciela czy uczestników.

Taka zasadnicza różnica. Czym innym jest przeprowadzanie wywiadu z osobą karaną na temat tego czym się zajmuje obecnie, czym innym jest umożliwienie udziału w mordobiciu osobom karanym, a czym innym jest gloryfikowanie osoby karanej ze względu na to, że jest osobą karaną i robienie hajsu nie na tym, że Pan Słowik da efektowną walkę czy posiada dajmy na to znakomite talenty wokalne lub inne, a tylko i wyłącznie na tym, że jest "BOSSEM MAFII" i dajmy mu pieniądze, żeby grał dalej bossa mafii.

Zatrudnianie szefa grupy przestępczej, którego jedyną wartością jest to, że był szefem grupy przestępczej, żeby promował wydarzenie bo jest szefem grupy przestępczej =/= zatrudnianie osoby karanej jako zawodnika, żeby dał wartość w postaci emocjonującego mordobicia niezależnie od tego czy był karany czy nie.

#gromda #kanalsportowy #wielun #najman #gownowpis
  • 6
@Rafixo: Wiem dużo na ten temat, ale nie chcę tutaj zbytnio więcej zdradzać. Jedynie mogę potwierdzić, że Pan Najman mówi prawdę na temat Pana Grabowskiego i jego słowa nie mijają się z tym, jaka jest prawda.
@Rafixo: Nie będę Ci pisał za co siedział bo nie powinno Cię to interesować. Zaszyj się w swojej piwnicy i nie doszukuj się już takich informacji, bo w internecie ich na pewno nie znajdziesz. Odpowiednie osoby o to zadbały, żeby to wyczyścić.
@Rafixo: Ogólnie to już chyba dawno każdy o tym wiedział, że to co Najman teraz powiedział o Grabku to prawda. Tylko każdym określa się osoby z jego miasta, tutaj każdy wie o tym, czym zajmował się Mariusz w przeszłości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)