Wpis z mikrobloga

Dobra obejrzałem oba materiały ten z KS i ten drugi z Łódzka tv.Moja ocena jest taka, że i Najman i Stanowski mają rację.Gala Najmana i #gromda nie powinny mieć miejsca.Obie te patogale nie mają nic wspólnego ze sportem i promują bandytów

Dla powtarzających bzdury Stanowkiego który uważa, że istnieje jakaś drabinka moralności dla przestępców pozwalająca ustalić kto może a kto nie wrócić do sołeczeństwa i robić potężne pieniądze na galach których jedyną formą jest przemoc napiszę tylko puknijcie się w czoło.Nie można ustalić kto bardziej cierpiał czy przedsiębiorca któremu ludzie Słowika obcinali palce czy dzieciak który walczył o życie po tym jak dostał w głowę cegłą od jednego z zawodników gromdy.Sprawcy powinni być wykluczeni że społeczeństwa i wegetować pracując w najgorszych warunkach za najniższą do końca życia.

Panowie powinni zniknąć ze świata sportu bo tylko napędzają popyt na tego typu gównogale i jeden i drugi działa mi na nerwy.Nabijają sobie popularności na tych swoich aferach a młodzież(na tym złocie w Wieluniu same dzieci) nabija im wyświetleń.Pieprzyć wszystkich którzy dokładają do tego rękę.
#kanalsportowy
  • 16
@Aquamen: Różnica jest taka, że szef Gromdy miał tam jakieś brudy, ale raczej nikogo do piachu nie wpędził i porówywanie go ze Słowikiem to nadużycie.

Druga sprawa, że nikt na Gromdzie nie robi bohaterów z tych zawodników, bo każdy to kupuje z myślą, żeby obejrzeć jak się patusy nokautują. Reszta to otoczka. Natomiast MMA VIP i tym podobne federacje mają duży wpływ na małolatów.
@Aquamen ja to kisne z tych co Stanowskiego popieraja. Zero slowa o gromdzie bo to borka ale o Tysonie co narkotyki tonami kupowal ani slowa nie powie. Zresztą stnowski to robi bo najman sie klika. Wyczul ze tematy pato sa oplacalne i nakreca inbe pod wyswietlenia. Burmistrz ma racje ze ma swoj kosciol wyznawców co sie do niego masturbuja w internecie. Beka z tego ze to oglada glownie dzieciarnia, praktycznie malo ktory
@Aquamen: Pisałem podobne rzeczy wczoraj to ślepo zapatrzeni fani Stanowskiego na tagu pisali mi, że jestem Najmanem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Im niestety nie wolno powiedzieć, że ogólnie cała akcja ma ogromny sens i Stanowski ma dużo racji, ale też jest w tym wiele hipokryzji (via wspomniana Gromda, ciągła zmiana tematu, gdy tylko Gromda pojawia się w dyskusji i mówienie, że są grzechy i grzeszki w tym
@Sok_Mandarynkowy: Po pierwsze to nie przypadkowo tylko dzięki świadkowi konkretnie dziewczynie o imieniu Iza która zeznała, że wtedy była przy tym i widziała wszystko a nie widziała i dzięki szefowi tego patusa dla którego sprzedawał dragi i ściągał długi który dał mu adwokata typ dzisiaj chodzi na wolności

I tak obaj powinni być napiętnowani obaj działali w grupach przestępczych i nie wiesz jakby zachował się ten galafajter gdyby udało mu się
@Aquamen: Aha, czyli 17 latek rzucający cegłą w dzieciaka = szef gangu mafii pruszkowskiej.

Dla Ciebie to jest to samo? Jesteś głupkiem. Dorosły facet może żałować, że w wieku 17 lat zrobił głupotę, bo był szczeniakiem. A ty mi go porównujesz do chłopa, co całe dorosłe życie albo siedział w pierdlu, albo zajmował się gangsterką.
@Sok_Mandarynkowy: Obaj zajmowali się gangsterką, obaj powinni być wykluczeni z przedsięwzięc które pomagają im zyskać popularność czego nie rozumiesz

Nie ma mniejszego bólu, btw mając 17 lat chłopak ściągał długi dla gangusa to już samo mówi za siebie co to za człowiek i no serio warto go promować xd Postaw mu pomnik najlepiej

Tego typu galę nie powinny mieć miejsca i tyle
@Sok_Mandarynkowy: Tak to samo, i tu i tu promują przestępców i powinno się tego prawnie zakazać czego nie rozumiesz?

Jeśli ktoś handluje dragami albo rzuca w przechodniów cegłami to jest już wszystko ok i można pokazać go Polsce jako zawodnika MMA?No chyba #!$%@? nie
@Aquamen: Spoko

Czyli według mnie kradzież laptopa i zabójstwo to też jest to samo.

Tak samo jak przestępstwo w wieki 16-17 lat i pół życia jako boss największej mafii. To też jest to samo, ten sam kaliber, ta sama kara powinna być.
@Sok_Mandarynkowy: Widzę, że zakolak ładnie wam system wartości poprzestawiał xd Nie ma czegoś takiego jak mniejsze zło, patus to patus i promując go dokładasz do tego rękę

Dla sądu i wymiaru sprawiedliwości jest w tym różnica, jednak jeśli chodzi o strikte promowanie wartości to nie ma w tym różnicy, obaj panowie promują patologie i gangusów, zwykły odbiorca bierze go za spoko gościa bo dobrze się go ogląda i tylko tyle
@Aquamen: w jaki sposób Stanowski czy kanał sportowy promują wartości przestępcze? Czy jest jakiś materiał, w którym chwalą kogoś z Gromdy za kryminalną przeszłość? Czy właściciel Gromdy albo jakiś uczestnik jest sadzany na tronie za to, że miał w przeszłości wyrok, czy też może jest to wstydliwy, ukrywany fakt?

Jeżeli ja zatrudnię Jana Kowalskiego, który jest karany, do bycia dajmy na to pięściarzem, sprzątaczką, ring girl, to czy ja promuję jego
@Matyson: tak to obejrzyj klipy promocyjne gromdy najpierw, gdzie Boras wprost promuje i pochwała tych bandziorów Uwielbiam jak ktoś najpierw krzyczy a potem sprawdza informacje, co Stanowski powie to jest święte ładnie wam mózgi wyprał zakolak
@Aquamen: obejrzałem dwa klipy, nic takiego nie widzę, klipy promują brutalne mordobicie, a nie pochwalają łamania prawa. Nikt tam nie wstawia kryminalisty i nie mówi - kupcie Gromdę, bo znany kryminalista jest znanym kryminalistą i będzie na tej gali w roli kryminalisty (byłego).

Nie będę szukać teraz dowodów na Twoją tezę, bo to Ty coś mówisz i piszesz sprawdźcie sobie, a potem o ironio - coś o sprawdzaniu informacji i praniu