Wpis z mikrobloga

Najlepsze auta "sportowe" (200-300hp), które są dobrymi daily (lpg albo rozsądne spalanie benzyny przy normalnej jeździe) to...? Biorę po 300zł od wszystkich i słucham państwa.

Co jest ważne:
- 200hp w górę
- napęd na tylną oś
- spalanie max 10l/100
- jak najbardziej komfortowe wyposażenie
- mało awaryjne
- koszty napraw najczęstszych problemów nie będące równowartością auta
- budżet 100k, ale jak uda się za 30k coś fajnego to nie pogardzę, ofc używka
- może być coupe

#motoryzacja #auto #samochody
wanderlust00 - Najlepsze auta "sportowe" (200-300hp), które są dobrymi daily (lpg alb...

źródło: comment_1643232010Ipx6bJQcGTTsmuFiQCmQZB.jpg

Pobierz
  • 67
@wanderlust00: faktycznie wymagania z dupy i w większość nie od pogodzenia.

Policz sobie ile chcesz, żeby auto kosztowało Cię rocznie i wtedy zmienia sie troche perspektywa.

Znasz roczne przebiegi i w miare łatwo policzysz ile wychodzi paliwo przy spalanych 10/12/15 litrach na setke.
Z drugiej strony masz utrate wartości samochodu i naprawy. Im nowszy kupisz tym zwykle mniej trzeba przy nim robić, ale każdy rok to duża utrata wartości. Starsze, fajne
@wanderlust00: A ludzie to debile... do 3L i do 300 koni każde praktycznie auto pali ok 10-11 litrów... mustang 5 litrowy czy audi z serii RS palą 15-20L i czasem więcej ale do zwykłej jazdy 15-20L
@LIBED: A nie to ja myśle o używce hah ostatnio stała jedna na olx za 148999, mogę się tez pochwalić że ostatnio miałem taką na dzień i naprawdę fajne autko, ale jako drugie, napewno nie jako pierwsze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lordon: O dziwo podobno są osoby które używają tego jako daily. Auto ciekawe dosyć, włącznie z tym że w porównaniu z yarisem praktycznie wszystko jest inne i większość części mechanicznych została wyprodukowana w Japonii. Ja niestety na cały dzień tego nie miałem, ale chociaż widziałem jak wygląda gdy się wszystko od dołu odkręci i silnik jest wyjęty. :)
LIBED - @Lordon: O dziwo podobno są osoby które używają tego jako daily. Auto ciekawe...

źródło: comment_1643252859TC4gQnG7gpBMLk3c2LZpBB.jpg

Pobierz
@wanderlust00: moj mustang 2.3 pali 11l ale ma 320koni. komfort jest ale troche plastikowo-amerykansko. to moj jedyny samochod i sprawdza sie jako daily. tylko z lpg slabo. wersja v6 za to lapie gaz bez problemu ale tam byly tylko wersje z minimalnym wyposażeniem - nic nie mozna bylo sobie dobrac np skory, wiekszego ekranu itp
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mjkkl: Wydają mi się podobne w priusie moim. Jednak robią je na ponad 300 koni i też to jeździ. Może trzeba brać jeszcze że to 4x4.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wanderlust00: nie kumam idiotycznych komentarzy na temat spalania. Kupujesz jakieś F30 330i, robisz mapę i masz 300hp przy spalaniu 8l w trasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)