Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 133
@mamtukonto: stary przecież tam jest napisane do czego to służy.
Pół biedy jak w Kielcach zamontowaliśmy pierwsze suszarki kieszeniowe do rąk i chłopy w galerii przez peirwszy tydzień traktowali je jak pisuary no ale nowość na rynku, "mogli nie wiedzieć" do czego to służy.
Tutaj to zwykła dzicz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Jack0wy: bo każdy przystanie specjalnie, zeby przeczytać co tam ktos naskrobał. W biegu zostawiasz peta, bo jak wyglada jak smietnik to pewnie jest to smietnik.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 163
@mamtukonto: bez jaj stary. Nie ma dziury z wierzchu, wystają porty z boku. Tylko totalny ignorant rzuca pety bez patrzenia czy tam chociaż jest na to otwór.
  • Odpowiedz
@mamtukonto: @Jack0wy:

stary przecież tam jest napisane do czego to służy.

No i co z tego, jak ktoś idzie i np szybko chce wskoczyc do autobusu to gasi kiepa i nie czyta co tam napisali. Jak to zobaczyłem to pierwsza moja myśl to że ktoś skiepował na kiepownicy i znowu jakiemuś wykopkowi coś nie pasuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bycjaktommyleejones: są naprzeciwko. Nie mam jak i nie zamierzam udowadniać, ale tak było. Załatwialiśmy nawet szarą tabliczkę z napisem "suszarka do rąk".
Całe szczęście że nie było incydentów kałowych xD
  • Odpowiedz
@Jack0wy: Idiotyczny design w idiotycznym miejscu. Jeśli dobrze pamietam jest to na lotnisku albo jakimś dworcu gdzie bywa sporo osób które nie potrafi czytać po polsku. Jak bym to zobaczył z daleka tez bym uznał za popielniczkę na pierwszy rzut oka.
  • Odpowiedz
  • 0
@popularny_polityk dla mnie powinno być jakoś lepiej oznakowane. Nawet brak angielskich napisów. Może gniazd nie ma z boku i ktoś z rozpędu zgasił.
Nie popieram palaczy, sam bym tak nie zgasił no ale z rozpędu ludzie robią różne rzeczy... I zapewne tak było, inaczej by ktoś zgasił na chodniku.
  • Odpowiedz