Wpis z mikrobloga

@Abciu: ma być jeszcze dodruk kart czarów, który Rebel zamówił jeszcze w ubiegłym roku i do tej pory nie został zrealizowany. Niby negocjacje trwają, niby może jeszcze coś z tego będzie, ale z drugiej strony Pan Maciej sugeruje, że jak są "dedeki" skończą w magazynach, to koniec bo nowych dodruków nie będzie. Najgorsze w tym jest podejście WotC - Rebel od dawna ma przygotowane tłumaczenie darmowego Players Companiona, a WotC blokuje
  • Odpowiedz
@Aerthevizzt: prawda, wspominał też o kartach czarów zapomniałem o tym. Osobiście wolałbym karty z potworami jako DM, ale trzeba się cieszyć z czegokolwiek. Szkoda, że tak to u nas wygląda. Liczyłem jeszcze na polskie wydanie Tashy, ale nawet jeśli uda im się cokolwiek dogadać to sobie jeszcze długo poczekamy.
  • Odpowiedz
@Aerthevizzt: Przyznam bez bicia, że nigdy się z tą kampanią nie zaznajomiłem, ale samo umiejscowienie w Icewind Dale daje już bonusy do zajebistości :) muszę nadrobić w angielskiej wersji.
  • Odpowiedz
@Aerthevizzt: Wykorzystałem kiedyś jeden encounter z Twojego bloga jako urozmaicenie podróży :) konkretnie ten o krwawej mgle. Moja drużyna dogadała się z mgłą i trzymała ją na swoim wozie w starej beczce. Po jakimś czasie mgła była prawie jak członek drużyny. Zaczęli na nią wołać "Pan Beczka". Nagiąłem trochę zasady co do tego stwora i jakiś czas temu w wyniku zbiegu różnych wydarzeń powróciła do swojego ciała zmieniając się w wampira,
  • Odpowiedz