Wpis z mikrobloga

Codzienna przypominajka, że:
1) #rozowepaski nie są monogamiczne, są po prostu bardziej wybredne, przez co stwarzają pozory wierności i monogamii, bo poszukiwanie odpowiedniego partnera trwa dłużej, ale wystarczy, że w jej życiu pojawi się ktoś lepszy w jej mniemaniu od obecnego partnera i natychmiast zmienia gałąź.

2) #rozowepaski najchętniej wszystkich facetów poniżej 7/10 wysłały by do komór gazowych, lub łagrów by faceci z przedziału 1-6/10 harowali na nie ich dzieci i ich chadów i oskarków w okropnym znoju.
#przegryw #takaprawda #blackpill
J.....y - Codzienna przypominajka, że:
1) #rozowepaski nie są monogamiczne, są po pr...

źródło: comment_1642918412yaL4COwOHJDQh8yPS7NMqZ.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@mascarponie oczywiście, że chodzi o wyglad. Problem w tym, że zgodnie z wiedza psychologiczna (patrz np Wojciszke czy Strelau) to mężczyźni zwracają głównie uwagę na wyglad i wiek partnerek.

Dla kobiet najwazniejszy jest status spoleczny,a dopiero potem wyglad no chyba, ze jej zabezpieczeniem finansowym zajmuje się jakiś przegryw, którego dla zmylenia samych siebie nazywacie spermiarzem, wówczas kobieta może przeskoczyć od razu do pkt 2 czyli do wyglądu (który biologicznie jest gwarantem określonej
  • Odpowiedz
Problem w tym, że zgodnie z wiedza psychologiczna (patrz np Wojciszke czy Strelau) to mężczyźni zwracają głównie uwagę na wyglad i wiek partnerek.


@ShooleR: co za kłamstwo, wszyscy zwracają uwagę na wygląd.
  • Odpowiedz
@Jestembogaty #!$%@?, że obalasz cala wiedzę jaka o ludzkiej psychice dostarcza psychologia. Film #!$%@? na YT jest ważniejszy :D :D

Ja #!$%@? :D Babrajcie się dalej w swoich teoriach z dupy :)
  • Odpowiedz
@Jestembogaty ze ukryte postawy i ocena związku maja przełożenie na Twoje twierdzenia? XD Zajebiscie stary. Jak pisałem - dla mnie to EOT.

Ja mam miedzy innymi 5 lat studiów psychologicznych za sobą, ty masz filmy na YT z prezentacjami z badań z których wyciągasz wnioski jakie ci pasuja. Baw się dalej i płacz na #przegryw :)

GL&HF :)
  • Odpowiedz