Wpis z mikrobloga

– Jestem ratownikiem medycznym, 10 lat pracowałem w tym mieście jako ratownik medyczny. Nie możecie mieć za złe innym ratownikom, którzy są tutaj na marszu, przebrani, bo po prostu nie mogą tego powiedzieć, co ja teraz mówię. Dlatego, że zrobią to co ze mną, czyli zwolnią ich.

Kiedy ujawniłem zgon poszczepienny zostałem po prostu zwolniony. W raporcie przeczytali mi każde moje poczynanie na Facebooku. Zostałem oczyszczony z zarzutów, dlatego że nagrania wysyłałem w wiadomościach prywatnych, a nie publicznie. Dlatego nic nie mogli mi zrobić.

Proszę państwa, kto jak nie my, widzimy co się dzieje. Ja nadal pracuję, nie powiem gdzie. Ale robiąc w trakcie 12 godzin 14 wyjazdów, nigdy nie widziałem tyle arytmii, tyle migotań przedsionków, ile jest teraz, tyle zaburzeń neurologicznych, udarów. Dlaczego o tym się nie mówi? Kardiologie są pozapychane. Rozumiecie ludzie, co się dzieje? Pozapychane, tyle zatorów.

Jedną z haniebnych rzeczy, którą musiałem wykonać, to przed świętami wielkanocnymi, szpital tymczasowy, który jest tutaj w Lublinie, został zapchany, wtedy kiedy przyjechał pan minister zdrowia z premierem. Został zapchany, tak żeby za kamerami było widać pacjentów. Pacjenci zostali zwiezieni przez ratowników ze Szpitala Specjalistycznego nr 1 do szpitala tymczasowego. My ratownicy zwoziliśmy tam pacjentów, a po wizycie premiera i ministra zdrowia z powrotem ich odwoziliśmy do SPSK1. Medycy się nie szczepią, dlatego kombinujemy jak możemy. Najpierw medycy, potem cała reszta. Medycy sobie jakoś poradzą, ale nie każdy sobie poradzi – relacjonował ratownik.

Film i relacja na tej stronie:

https://www.lublin112.pl/protest-w-lublinie-przeciwnikow-przymusu-szczepien-stop-segregacji-sanitarnej-stop-z-medyczna-inkwizycja-wideo-zdjecia/

Ściągajcie ten film, zanim Facebook go usunie. Na YouTube nie ma (cenzura?) https://fdown.net

#koronawirus #covid19 #protest #lublin #polska #antyszczepionkowcy
  • 22
@cirme co? Tam nie ma żadnych dowodów! Podałeś jakieś 92%, to na tobie spoczywa ciężar dowodu, co więcej po zaprezentowaniu jakiegoś gówna z onetu. Nie ma tam żadnego wiarygodnego linka/źródła do strony rządowej czy Ministerstwa Zdrowia. Czekam na wiarygodne źródło danych o zaszczeepieniu lekarzy i służb medycznych.
@cirme onet niczego wiarygodnego nie cytuje, nie ma żadnych linków do źródeł, żadnych oficjalnych pism czy stron. Jakiś pan Dąbek sobie coś pisze, nie podając żadnych źródeł, tylko dając jakiś wycięty fragment excela, nie wiadomo skąd. Do tego sam artykuł sprzed pół roku. Dawaj linki do oficjalnych danych rządowych z zaszczepieniem medyków. Najlepiej z podziałem na ilość dawek i województwa, a nie cytuj szmatławca że 92% bo wychodzisz na błazna.
@cirme a skąd mam niby mieć, jak na oficjalnych stronach rzadowych i MZ nic nie ma? Dlatego zapytałem o źródło tych 92%, bo Niedzielski i rząd robią nas wszystkich w ciula nie publikując żadnych legitnych danych.
Ostatnio jeden mirek pisał że ponoć tylko 20% farmaceutów jest zaszczepionych, takie info z sieciowki ma, w której pracuje, a lekarzy ponoć mniej niż połowa w pełni, ale nie ma na to źródeł poza losowymi wypowiedziami.
@crime @SpasticInk: jakby jeszcze były wątpliwości, że to nie jest "oficjalne" źródło to z Wikipedii:
Polska Agencja Prasowa (PAP) – polska publiczna agencja prasowa, jedyna państwowa agencja informacyjna w Polsce. Zgodnie ze statutem do jej zadań należy uzyskiwanie i przekazywanie odbiorcom rzetelnych, obiektywnych i wszechstronnych informacji z kraju i z zagranicy. Agencja jest także zobowiązana do upowszechniania stanowiska Sejmu, Senatu, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Rady Ministrów, a także umożliwia innym naczelnym
@dreczybula skoro przerzucamy się mało wiarygodnymi źródłami to proszę https://oko.press/ilu-naprawde-lekarzy-zaszczepilo-sie-przeciw-covid/ https://nil.org.pl/aktualnosci/5359-szczepienia-lekarzy-i-lekarzy-dentystow-p-covid-19-w-liczbach
https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=BZK9UD

Podaj mi coś w tym stylu, bo nadal sensownych źródeł na podział na ilość dawek czy regiony, brak zwłaszcza w kontekście skrócenia ważności J&Ja
SpasticInk - @dreczybula skoro przerzucamy się mało wiarygodnymi źródłami to proszę h...

źródło: comment_1642921551JmnlTDwDm8poHqzXXKsn9w.jpg

Pobierz
@SpasticInk: Podajesz informacje z marca 2021 roku. Informacje przedstawione przez MZ i udostępnione przez PAP są z sierpnia 2021 roku. Jeśli nie chcesz wierzyć oficjalnemu stanowisku rządu to Twój wybór. Tylko dlaczego ufasz innemu źródłu jakim jest oko.press ?
@SpasticInk: Dodatkowo - bardzo wybiórczo traktujesz dane. Wymagasz podania dawek i regionów bo takie informacje otrzymałeś ze źródła które ty uznajesz za wiarygodne. Ja przedstawiłem ci dane z podziałem na konkretne grupy zawodowe - więc może Ty przedstaw informacje z takowym podziałem skoro przerzucamy się zarzutami co do formy agregacji tychże informacji.
@SpasticInk: I już ostatnia uwaga - na dobrą sprawę nie zaprzeczam wiarygodności Twoich źródeł. Problemem jest tylko fakt iż są już przestarzałe. Na moment ich udostępniania zapewne były jak najbardziej prawdziwe ale nie są już aktualne. Pozdrawiam.
@dreczybula w marcu 2021 niby było powyżej 90%, a okazało się, że jest poniżej 50. Sam nie podałeś żadnych oficjalnych źródeł do weryfikacji, PAP to nie jest strona rządowa czy Ministerstwo Zdrowia, tylko kolejna tuba. Do tego daty u ciebie to sierpień 2021, czyli jeszcze chwila i będą pół roku stare. Polecam się też nauczyć edytować komentarze. Cały czas się rozchodzi o dostęp do wiarygodnego źródła, które jest up to date. Nie