Wpis z mikrobloga

Chyba muszę sobie zrobić przerwę od politycznych znalezisk, bo raka mózgu można wyłapać.

Gdyby ożywić jakiegoś umarlaka co od 100 lat nie żyje, i dać mu do poczytania wykop jako źródło informacji to dowiedział by się że:

- Polska nadal siedzi głęboko w komunie, nie ma wolnego rynku a centralnie sterowany

- Polski rząd jest na usługach Merkel/Putin/Barosso (wybierz sobie w zależności od znaleziska)

- Prawica jest okazem tolerancji dla innych, natomiast lewica chce wszystko niszczyć i zakazywać.

- To spisek, że JKM nie dostał się od ponad 20 lat do sejmu, to nie jest wina janusza tylko wszystkich na około.

- Dowiedział by się, że jest lewakiem.

- Że każdy bogaty w Polsce nakradł, bądź ma ojca komucha, a jak nie ojca to na pewno kogoś ma w rodzinie kto był komuchem i dzięki temu jest bogaty.

- Że w Chinach panuje dziki kapitalizm

- Że UE I Barosso, to to samo co ZSRR i Stalin, oraz III Rzesza i Hitler, a także Chiny za czasów Mao.

- Że w telewizji mówią tylko o mamie madzi.

- Że każdy przetarg jest ustawiony pod PO albo PSL.

- Że Polska to najbiedniejszy i najbardziej schorowany kraj na świecie.

- Że Tusk całymi dniami myśli tylko o tym aby poniżyć i #!$%@?ć polaków.

- Że wszystkie media oprócz prawicowych dopuszczają się manipulacji.

- Że prawdziwa polska młodzież jest prowokowana przez policję.

- Że pieniądze przeznacza się tylko i wyłącznie na homopropagandę, lewicowe gazety, lewicową telewizję, lewicowe spektakle, i wszystko co ma lewica/lewak w nazwie.

- Że wszyscy co siedzą w polityce to komuniści (oprócz RN.ONR, i KNP)

- Że przepraszanie to oznaka słabości i uległości.

- Że korwin zawsze masakruje, nawet jak nie masakruje.

- Że samosądy są spoko.

- Że PRL dygnitarze dostają mega pieniądze w wysokości 3k zł.

- Że UE rozpadnie się za 5 lat.

- Że PiS to dno i lewacy i powinno ich odsunąć się od polityki, ale jak JKM chce zrobić z nimi koalicję to już są spoko.

- Że za wszystkim stoją żydzi.

Coś pominąłem ;)?

#polityka #bekazlewactwa #prawackihumor #wykopowalogika
  • 30
liberalne poglądy gospodarcze nie są konieczne, by zakwafilikować partię jako prawicową.


@Zaratusztra: Jedyne co ich łączy z prawicą to konserwatyzm w stosunku do Kościoła, więc to są socjaliści pobożni, cała reszta to lewica xD @CreativePL: #boldupy i tyle, pytałem się wcześniej czy byś podał jakieś przykłady to to olałeś i teraz smęty tutaj walisz, ynteligent od siedmiu boleści, jedyny cierpiący za ten kraj #mesjanizm jak nic, jednak do wieszczów dużo
gdzie PiS domaga się upaństwowienia całej gospodarki?


@Zaratusztra: A kto biadolił o tym, że PKP idzie na giełdę? Socjalizm nie musi się zaraz równać komuna, Francja nie jest komunistyczna, a mimo to przez udziały w wielu firmach jest największym pracodawcą w kraju;/ Praktycznie w każdej dużej firmie państwo ma udziały, większość dużych firm w tym kraju powstała z PRL-owskich molochów;]
Smęty jak nic,


@CreativePL: Ból dupy xD

wszystko co napisałem powyżej to nieprawda bo nie podałem przykładów do tego.


Więc to jest twoja tylko opinia, a nie oczywista prawda, bo nie podałeś dowodów. Ciężko to ogarnąć?;/

Natomiast wrzucanie obrazka z kwejka z jakimś cytatem to już przykład i najprawdziwsza prawda.


Jak ktoś na serio to powiedział i nikt nie podważył to cóż xD
@Kaczypawlak: Szczerze powiedziawszy to każdego z tych punktów wyżej mogę podać ci przykłady co do jednego. Kwestia tylko tego, że nie chce mi się siedzieć godzinę nad tym aby w odpowiedzi usłyszeć "aha" albo nic nie usłyszeć tymbardziej od osoby której żadne argumenty nie przekonają do tego, że wierzenie ślepo w jedną ideologię to debilstwo, bo ani lewicowa ani prawicowa ideologia w pełni nie rozwiąże wszystkich problemów.

Chociaż idąc twoją logiką
Szczerze powiedziawszy to każdego z tych punktów wyżej mogę podać ci przykłady co do jednego


@CreativePL: Ja też, ale to się może zejść, a ja mam inne życie poza wykopem, nie wiem jak Ty xD

Kwestia tylko tego, że nie chce mi się siedzieć godzinę nad tym aby w odpowiedzi usłyszeć "aha" albo nic nie usłyszeć tymbardziej od osoby której żadne argumenty nie przekonają do tego, że wierzenie ślepo w jedną
@Kaczypawlak: Czyli rozumiem, że:

Barosso razem z unią europejską zabil miliony osób tak samo jak zrobili to hitler stalin i mao - wiesz o którym memie rozmawiamy i taki był wydźwięk jego. A nie, że narzucają limity na cukier. Porównywanie ustroju który wbijał masowo ludzi do ustroju który ma tendencje to regulacji jest śmieszne.

Że wszystkie media oprócz prawicowych dopuszczają się manipulacji - Ja dokładnie wiem, że nie ma obiektywnych mediów