via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dge22: chyba oglądaliśmy inne mecze, równie dobrze napisać ze trochę lepszy serwis u Hiszpania w czwartym secie i byłoby 1:3. Fritz był lepszy, o czym świadczy wynik, ale na pewno nieznacznie, bo mecz mógł pójść w obie strony
  • 0
@dge22: W dużej mierze? Bez przesady. Wygrał seta bo Fritz nie ma drugiego serwisu i hiszpan był skuteczny w kluczowych momentach. Nie ma tutaj ani grama niesprawiedliwości. A co do piłek na milimetry - jakby nie trafiał o milimetry tych piłek pisałbyś o tym ze przegrał seta bo miał pecha? Tego typu piłki sa wliczone w ten sport, raz trafisz winnera raz niewymuszony blad.
  • 0
@dge22: z mojej perspektywy, ekspertem nie jestem, to Tublow powinien ogarnąć spokojnie. Co do WTA to nie powiem Ci, bo szczerze mówiąc od czasów Radwanskiej w ogóle nie sledze. A tak nawiasem pytając, większe profity u siebie odnotowujesz na WTA czy ATP?

Edit: Ładny kupon swoją drogą, oby weszło ( ͜͡ʖ ͡€)