Wpis z mikrobloga

ona dla takiej osoby nie ma nic do zaoferowania i znajomi to widzą, a jednocześnie uważa się za osobę równą takiej pod względem materialnym, gdy wcale nie są równi.


@Nemayu Ale ty masz urojenia XDDDD

Wymaga od potencjalnego partnera, aby miał majętnych rodziców, którzy dali mu mieszkanie w prezencie


@Nemayu A to rodzice muszą być "majętni" by sprezentować mieszkanie?

i żeby zarabiał 5000 zł/msc. Takich osób jest niewiele, więc szuka kogoś kto
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL:
Dokładniej:

Nie mam urojeń.

Oczywiście, że muszą posiadać majątek, aby go przekazać. Nie można dać czegoś czego się nie posiada. Majętny to słowo ogólnikowe, niejednoznaczne. Można być majętnym mając 100 000 zł i można być majętnym mając 1 miliard zł.

Tu napisałes jakiś zupełny absurd. Pomieszałeś to co napisałem i napisałeś coś co sobie wewnętrznie przeczy i nie ma żadnego realnego związku z tym co napisałem. Wziąłeś wybrane cechy osoby
@Wogybogy: Jakoś tego nie widzę, sorry. Szczególnie jak możesz dowiedzieć się po kilku latach i ot tak kopniesz kogoś w tyłek :)
Nawet jak ten ktoś spełniał twoje wymagania, oczekiwania i było ci z tą osobą dobrze :)
Rozumiem, że życie wydaj się proste jak ma się 20 lat, ale im dalej w kalendarz tym więcej rzeczy staje się nieistotnych szczególnie te, na które nie masz i nigdy nie będziesz mieć
@LilyOfTheValley ogólnie to #!$%@?. Po co to piszesz. Każdy ma wymagania takie jakie może mieć xd jeżeli bez problemu znajdziesz z takimi wymaganiami faceta to luz. A jak nie znajdujesz to możesz je zmniejszyć. Po co nas o tym informujesz? Wymagania to nie tylko mieszkanie i samochód czy zarobki. To też charakter i wygląd, rodzina. Wszystko składa się na nasze oczekiwania co do innej osoby. A ty się chwalisz że masz dużo
@LilyOfTheValley: Jako 30 letnia osoba, która ma więcej niż Ty po zobaczeniu takiego wpisu bym Ci powiedział, że sorry, ale oczekuje przynajmniej takiego samego poziomu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widzisz w czym jest problem? W tym, że skupiasz się na materializmie, a nie na tym kto jakim jest człowiekiem. W tych czasach ciężko spotkać dobrego człowieka. Oczywiście nie mówię też o skrajnych przypadkach, że miała byś kogoś