Wpis z mikrobloga

@ArnoldZboczek: dokladnie tak jak @Warcomx i @s---k mowia, takie ogloszenia to sciema, bo zeby zamowic nowe auto to od dobrych 10 lat trzeba wplacic zaliczke lub cos w tym stylu, nikt ci nie wyprodukuje auta za 100k na zamowienie, zebys potem nagle zrezygnowal na dzien po dostarczeniu do salonu i to nie sa kwoty typu 1000zł tylko zazwyczaj nawet 20% wartosci auta to minimum. Do tego dochodzi umowa, ktorej nie mozesz
@bruhh: Też nie do końca jest tak jak mówisz. Zaliczkę wpłacić trzeba, ja też czekam na samochód i zaliczka to było 2000 zł, a wartość katalogowa samochodu prawie 400k.
Ja dostałem rabat od tej wartości katalogowej 26%, obecnie rabatu dla tego modelu, który zamówiłem producent nie przewiduje.
Także szybko licząc mógłbym wystawić samochód o 50 tysięcy więcej niż zapłacę a dla chętnych nadal będzie to bardzo atrakcyjna oferta.
Natomiast nie mogę
@bruhh: @Warcomx: Jak się orientowałem w salonie vw . Żeby zamówienie zaczęło być realizowane to chcieli zaliczkę w wysokości około 2 tyś złotych przy aucie za 170 tys jeśli dobrze pamiętam. I mogłem zrezygnować z auta w każdej chwili. Z tego co mi tłumaczyli to nawet auto już by zostało wyprodukowane , sprowadzone do salonu a ja stwierdzam że mi się jednak nie podoba to mogę się wycofać i cała
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lentilek: rok temu to dealerzy mogli Ci nawet gałkę zrobić bylebyś kupił. W tym roku nawet nie chce im się telefonu odebrać. Handlowiec był u mnie na święta z tzw paczką i chciałem zamówić 2 samochody. On mówi że nie wie kiedy będą, ani w jakiej cenie ale może mnie zapisać do "zeszytu" i jak bedzie miał info to zadzwoni