Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaka sciezke rozwoju byscie wybrali z wyksztalceniem srednim, kompletnie nie wiem w jaka strone sie ukierunkowac, jakas szkola policealna? kursy? co teraz jest oplacalne? produkcja czy magazyn to ostatecznosc, wolalbym sprobowac zdobyc jakis konkretny zawod. Z umiejetnosci to w sumie angielski mam na dobrym poziomie i tyle, pasji raczej nie mam zadnych przez #!$%@? psyche, dlatego tez wolalbym uniknac cieciowki albo wciskania guzikow na produkcji bo juz kompletnie mi #!$%@?, emigracja odpada ze wzgledu na sytuacje rodzinna.

#praca #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e96240f7bdff000a92d0cf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 23
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Nie mam na myśli spedycji i nie polecam. Bycie specjalistą ds. celnych, dobrym specjalistą, jest cenne w dobie globalizacji. Żadna firma czy montownia w Polsce nie opiera się na UE i nie będzie się nigdy opierać. W eksporcie podobnie.

Planowanie produkcji, wdrażanie RFID w firmach, czy nawet zakupy, to fajna i ciekawa praca be, monotonii. A w korpo niektórym wygodnie. Mozna spędzić 20 lat temu przy jednym biurku i każdy rok
  • Odpowiedz
RdQ: @red7000: przecież te wszystkie stanowiska które tu wymieniłeś są w uj stresujące (jak większość w branży TSL). Już widzę jak przeciętny wykopek-spierdox się tam odnajdzie. Poza tym większość z nich jest dostępnych jedynie w dużych aglomeracjach, ewentualnie na SSE.
W korpo może trochę luźniej by miał, ale takie ctrl+c/ctrl+v nie nauczy go niczego.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz