Wpis z mikrobloga

@poco no ale tak naprawdę z czego tu się cieszyć? że Sony dobrowolnie się rozbraja i traci jeden z głównych powodów dla których warto kupic ich konsole? ¯_(ツ)

Sony oddające swoje ekskluziwy na PC można porównać do Ukrainy, która w 1991 posiadała trzeci co do wielkości arsenal nuklearny na świecie i sama pozbyła się go w zamian za gwarancję bezpieczeństwa podpisując pakt z ruskimi, USA i UK. XD

Jak dziś skończyła
@daeun: gry to co innego niż broń masowej zagłady :)

Kto chce grać w nowości, nie szczędzi na konsolę, kupuje preordery i nie robi mu to różnicy czy to 100, 200 czy 300 za grę.
Taki gracz często też ma wszystkie next-geny w chacie i PC, bo czemu nie.
Ten target ma to w pompie, że reszta świata może grać w grę po 7 latach od premiery.

Mało tego - exy
Sony oddające swoje ekskluziwy na PC można porównać do Ukrain


@daeun: Oddaje stare gry które wychodziły 5 lat temu po to by więcej osób kupiło ps5 dla nowszych odsłon.

która w 1991 posiadała trzeci co do wielkości arsenal nuklearny na świecie i sama pozbyła się go w zamian za gwarancję bezpieczeństwa


@daeun: Dokładnie to Arsenał rozbrojonych głowic, bez żadnych możliwości użycia i z kosztem utrzymania przekraczającej budżet kraju xD

To
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@poco: jeśli nie robisz mnie w balona to super. Wczoraj jeszcze z kumplem gadałem, ze fajnie by było, jakby zrobili takie udogodnienia. Długo nie musiałem czekać
@poco: Zakupilem dzisiaj God of Wara() jedna z moich ulubionych serii gier. Niestety nie mialem PS4 ani PS5 przez co myslalem, ze nie przejde jej zbyt szybko ale wkoncu zrobili ten porcik na PC. A na takich ludzi jak @daeun hatfu.
Wiadomo cos o Uncharted? Cos tam pisali niby, ze tez ma byc ale jakos tego nie widze( ͡° ʖ̯ ͡°