Wpis z mikrobloga

#myheritage
Aktualnie do dyspozycji jest 14-dniowy okres próbny. Pytanie czy nie ma później problemów ze zrezygnowaniem? Naliczanie jest roczne więc jesli po tych 14 dniach nie zrezygnuje to od razu mam 200euro w plecy?
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@Mikseth nie skróci się.
Jak nie płacisz to możesz korzystać z kilku funkcji, np możesz przyglądać swoje drzewo genealogiczne, ale nie możesz go już rozbudowywać, nikogo nie dodasz.
  • Odpowiedz
@oslet a widziałem podobne strony tego typu. To są te same bazy tylko komus innemu się płaci czy jak? Zupełnie nie jestem w temacie a wiem że różne nazwy się przewijają tych stron. Teraz mam 14 dniowy okres próbny i się trochę wkręciłem i myślę co dalej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Mikseth podobne strony mają inne bazy choć często się pokrywają w bardzo, bardzo dużej części. Bazy są przecież na podstawie jakichś źródeł, jakichś dokumentów (urzędowych, kościelnych, wojennych, medycznych, prywatnych, pracodawców, przedsiębiorstw, przewoźników, etc.) , i często różne serwisy docierają do tych samych dokumentów, więc bazy mogą być bliźniaczo podobne.
Niemniej myheritage ma chyba największą na świecie bazę tego typu i zaciąga też dane z kilku innych serwisów.

Co będzie dalej - pewnie
  • Odpowiedz