Wpis z mikrobloga

@SEBZER: Tak jest. Naszło mnie na wrzucenie tego mema bo mam drugiego kundla z rzędu. Oba jebniete przez samochód bo uciekły. Poprzedni przeżył 13 lat i umarł ze starości a ten którego teraz mam sobie hasa pełnym wigorem teraz. U weta były tylko w tych sprawach które trzeba + kastrowanie,

Siostra ma psa rasowego od 4 miesiecy i juz byli u weta z 5 razy i czeka go jakis zabieg oczu
@ibeafraidi: mam psa rasowego, 11lat, nawet kamienia na zębach nie ma, pazurów podcinać nie trzeba mu nigdy było xd moja siostra chciała adoptować szczeniaka, ale szybciej by raka dostała niż psa ze schronu wiec wzięła z jakiejś zapadłej wsi. Pies ma non stop zapalenia uszu, alergie na wszystko, musi jeść karmę z #!$%@? insektów, boi się własnych pierdow xD wiadomo są rasy bardziej podatne na choroby, ale kundle tez mogą na
@ibeafraidi: niby kundelek zajebisty ziomeczek, bo jest, ale już wiem co to znaczy "pies ze schroniska", właśnie skundlony mini doberman, taki bardziej pinczer średni, no ale skundlony, ADHD, w domu wszystko spoko nic nie porobi, czeka cierpliwie aż ktoś wróci z pracy, ale na spacerze się mu włącza opcja skakanie i pazurami drapanie, ale i tak lubię psy